Výzdoba

Nový pohľad na nábytok z Ikea

Pin
Send
Share
Send
Send


Renovácia domu a výzdoba interiéru sú nákladné veci, takže každý praktický majiteľ sa snaží znížiť náklady na tieto položky. Jedným zo spôsobov je premeniť najjednoduchší a najnudnejší nábytok z Ikea na interiérové ​​predmety, ktoré sa môžu nielen zmestiť do akéhokoľvek štýlu, ale aj stať sa jeho vrcholom. To pomôže udržať rozpočet, ale nestratí v novom vzhľade domu.

Pravidelné prelakovanie akéhokoľvek lacného dreveného nábytku švédskeho výrobcu, či už sa jedná o palce, police alebo stoličky, bude vyzerať veľmi inak. Takže sa zmestí do každého interiéru.

Z drevenej komody môžete rovnako dobre vytvoriť aj anglickú štýlovú kartotéku a minimalistickú škandinávku. Dostáva sa dobre, akoby ste sa na neho nedívali.


Hrudník Rast - jeden z najobľúbenejších kusov nábytku od spoločnosti Ikea pre zmeny v každom smere. Nakoniec sa dá použiť nielen na skladovanie odevov. Tu je príklad úspešnej transformácie bielizne na kuchynskú zásuvku na víno a poháre.

Z otravného regálu Kallax sa dá vytvoriť funkčná lavička na chodbe.

Alebo obrubník v salóne, ktorý k nemu pridal nohy a zatvorené boxy.

Ak vám voľné miesto v dome neumožňuje usporiadať dlhý stojan, môžete vždy poraziť malú verziu tej istej série.

Môžete si vytvoriť štýlovú plnohodnotnú domácu knižnicu z lacných bielych regálov zo série Billy.

Pri pripájaní systémov Callax a Billy môžete získať veľmi zaujímavú verziu konzoly pod televízorom.

Konštrukčný konferenčný stolík je vytvorený rýchlym pohybom zápästia z hrubého rezu a kovovej stolice Marius.

Štandardný biely nábytok bude iskriť novými farbami, ak sa k tomu pridajú kovové časti. Napríklad, v komore z radu Alex, môžete maľovať alebo zakryť zlatým listom niekoľko zásuviek.

Na usporiadanie skladovania malých vecí a poznámok nad tabuľkou pomôžu prvky akejkoľvek série na skladovanie. Vyberieme vhodnú základňu vo farbe a veľkosti, kúpime pre ňu háčiky - a to je všetko!

Ak chcete vytvoriť kreatívne pracovisko, môžete si kúpiť stojan a stolný počítač. Na takomto povrchu bude vhodné šiť, kresliť, kresliť, vyrezávať a robiť iné obľúbené veci. Regál tiež plní funkciu ukladania, bez toho, aby zaberal viac miesta v miestnosti.

Pin
Send
Share
Send
Send