Výzdoba

Craftswoman vzala priadze v rôznych farbách, aby sa váha dekor pre domov.

Pin
Send
Share
Send
Send


Čo môže byť vyrobené z obyčajnej priadze, okrem pletených výrobkov? Niečo, čo môže pôvodne ozdobiť interiér domu. Napríklad, taký mušelín vyrobený z priadze a bambuliek je veľmi ľahké robiť s vlastnými rukami, a to vyzerá jednoducho báječné! Farba a veľkosť bambuliek z priadze sa môže meniť podľa vlastnej chuti, aby sa úspešne spojila záves závitu s vnútorným priestorom miestnosti. Okrem priadze budete potrebovať aj tenkú drevenú palicu, na ktorú môžete zavesiť dekor priadze.

Prvým krokom je vyrobiť strapce z priadze. Sú vyrobené veľmi jednoducho: na plastové veko z nádoby sme vietor 10-15 vrstiev priadze, znížiť na polovicu, odstrániť. Viazanie nití v strede s jedným závitom, viazanie uzla. V strede vytvárame „hlavu“, zviazame ju s inou niťou, orezáme chvost, dostaneme kefku. Musíte urobiť správny počet takýchto kefiek.

Dostať sa k tvorbe bambule. Na tri prsty navíjame 10-15 vrstiev priadze, opatrne odstráňte. Zviazali sme vlákno v strede, dostaneme „luk“. S nožnicami sme ho rozrezali z dvoch strán, odrezali sme prebytok a vytvorili peknú guľu - pompon. Urobiť požadovaný počet pompon.

Odmerajte požadovanú dĺžku budúcej mačky, odrežte rovnakú dĺžku priadze (napríklad bielej), preložte na polovicu, prejdite ihlou. Po prvé, strúhame ihlu ihlou s ihlou, spustíme ju až na samé dno, uviazame uzol, potom navlečeme na ihlu šnúrku, zmeníme farbu a veľkosť.

Keď sú všetky nite s pom-poms pripravené, začneme držať. Drevená palica zabalená s páskou, zapnite.

Na palicu uviazame nite s pom-poms a zavesíme ich.

Práca skončila!

Viac informácií o tom, ako si vytvoriť taký domáci dekor, nájdete na videu nižšie:

Pin
Send
Share
Send
Send