Pletenie

Do-it-yourself šatka-jedinečná príležitosť zostať v trende

Pin
Send
Share
Send
Send


Snood, golier, rúra, šatka s kapucňou. Všetko je o ňom, štýlovom a módnom príslušenstve, ktoré vám umožní vyzerať veľkolepé a zároveň teplé. V podstate, šál-snud je kus látky uzavreté v slučke, ľahko modifikovateľné. Ak ju chcete zviazať pod silou aj pre začiatočníkov.

Šatka-LIC: vždy elegantná a vkusná

Krása tohto jedinečného šálu je, že sa ľahko zmení na štýlovú čelenku alebo golier, čo je veľkolepým a hrejivým doplnkom k obrazu. Snud môže mať rôznu dĺžku a šírku, byť hladký a objemný. V takomto výrobku vyzerajú najjednoduchšie vzory veľkolepé a každý jednotlivý šál je jedinečný.

Čo si vybrať pre pletenie, pletacie ihlice alebo háčik, každý sa rozhodne pre seba. Stojí za zváženie, že pri pletení na rovných pletacích ihliciach bude mať šatka spojovací steh. Takéto pletenie možnosť je považovaná za najjednoduchšie a umožňuje nastaviť dĺžku produktu na cestách. Pri výbere kruhových ihiel nebude žiadny šev, ale dĺžka šatky sa nezmení. Háčik môže byť pripojený ako bezšvíkový a smerovať plátno. Tu majú stehienka veľa príležitostí na vytvorenie ľahkého prelamovaného alebo trojdimenzionálneho šatku so zložitým vzorom.

S pletacie ihlice: jemnosti pletenie šatku

Pri výbere pletacích ihiel a priadze stojí za to zvážiť, že objem produktu priamo závisí od veľkosti ihiel a hrúbky nite. Nevyžadujú sa špeciálne vedomosti z práce s ihlami. Lt vyzerá skvele, spojené podvazkovým stehom na rovných ihlách. Existujú dve možnosti tu: všetky pletacie slučky môžu byť tváre alebo obruba. Šírka šatky je určená okamžite a dĺžka je nastaviteľná sama.

Vždy účinne vyzerá žuvačka alebo jej imitácia. V závislosti od smeru pásov môžu byť tieto šatky pletené na kruhových i rovných ihlách.

V priemere sa na Ld spotrebuje približne 150 g až 250 g hrubej priadze. Pletacie ihly je lepšie si vybrať z 5 až 8 čísel.

Zvážte bezšvíkovú verziu spojenú gumičkou. Na kruhových ihlách zbierame 80-100 slučiek (v závislosti od hrúbky priadze a požadovanej dĺžky výrobku). Označte poslednú slučku kontrastným vláknom alebo kolíkom, takže vždy môžete určiť, kde sa začína nasledujúci riadok. Po zozbieraní potrebnej výšky (zvyčajne 50-55 cm) zavrieme slučky s prihliadnutím na obrázok, počnúc označenou.

Niekoľko jednoduchších vzorov pre začiatočníkov:

Pre tých, ktorí ovládajú základy pletenia, by ste mali uprednostniť najťažšie priadze a pletacie ihlice č. Práca v tomto prípade sa bude pohybovať rýchlejšie a šatka sa ukáže byť objemná.

Môžete si vybrať pre šatku aj prelamované vzor alebo copánky. Hlavná vec je správne vypočítať správu vzoru, ktorý musí zadať úplne. Pri zdieľaní pletenie je dôležité zvážiť prítomnosť okrajov na stranách.

Príklad kruhového pletenia doplneného schémou: t

Výber vzoru je záležitosťou chuti. Možnosti tu môžu byť ľubovoľné číslo.

Háčkovanie-háčkovanie: nápady stojí za to realizovať

Na ihličkách, ktoré zvládli háčkovanie, sú možnosti ešte väčšie. Elegantné, elegantné objektív môže byť nielen husté alebo prelamované, ale aj čipky. Bude to trvať oveľa menej času, aby sa veľký úplet.

Pravidelné dvojité háčiky pôsobivo pôsobia v produkte. Pre prácu potrebujete hrubú priadzu (môžete v niekoľkých dodatkoch) a háčik (№ č. 7-10)

Nemenej zaujímavé stĺpce Snood Lush. Môžete ho urobiť nielen monofónne, ale aj farebné. Systém pletenia je veľmi jednoduchý:
1 rad - vzduchová slučka, stĺpiky bez nakida;
2 rad - 3 vzduchové slučky (zdvíhanie), veľkolepý stĺp, vzdušná slučka (v období), na konci riadku stĺpec s 2 nakida.

Pin
Send
Share
Send
Send