Dizajn a architektúra

Raj miesto, ktoré sa nachádza v podhorí Ánd. Neobvyklá jednota s prírodou

Pin
Send
Share
Send
Send


12192 m nad morom. Je to tu v hlbinách lesov, nachádzajúcich sa v podhorí Ánd, je to unikátna stavba so zvukovým názvom La Dacha. Nachádza sa na malej zelenej náhornej plošine a priťahuje pozornosť turistov a náhodných cestovateľov. Pobyt tu si môžete vychutnať krásu Ánd, z diaľky sledovať správanie sopiek, alebo len relaxovať od zvedavých očí.

Chata je ideálna pre outdoorových nadšencov. V závislosti od sezóny si môžete zorganizovať lyžovanie, pešiu turistiku alebo cyklistiku.

Budova je tiež zaujímavá, pretože dokonale zapadá do situácie, akoby bola prirodzeným rozšírením. Pre stavbu domu sa použili panely z dubu a borovice čiernej. Neštandardná forma budovy nebola náhodne zvolená. Z vnútra sú nádherné výhľady. Môžete zvážiť nielen to, čo je na rovnakej úrovni ako La Dacha, ale aj to, čo sa nachádza oveľa nižšie.

Takto vyzerá La Dacha v zime.

Prechádzajúc cez drevený most, môžete byť na krytej terase.

Interiér horskej budovy je v úplnom súlade s jej vzhľadom. Na dekoráciu sa používajú iba prírodné materiály.

V hoteli La Dacha sa môže pohodlne ubytovať až 8 osôb. Na 2. poschodí sa nachádza obývacia izba, jedáleň a kuchyňa s panoramatickými oknami. Okrem toho, 3 podlažná budova má 3 spálne a 2 kúpeľne.

Svetlo vstupujúce do domu cez obrovské okná zvyšuje pocit jednoty s prírodou. Dokonale zapadne do nábytku a nábytku.

Majiteľ sám, čílsky architekt Nicolas del Rio, tvrdí, že sa rozhodol, že sa tu rozhodne neuspokojí náhodou. Myšlienka postaviť chalupu vznikla v čase pozorovania sopky v diaľke, ktorej krásu a silu si ju jednoducho podmanili.

To sa môže zdať neuveriteľné, ale pozorovanie hrozivých prvkov vo vnútri sa ľudia cítia úplne bezpečne.

Teplá útulná atmosféra dáva zmysel rozprávke.

Pin
Send
Share
Send
Send