Dizajn a architektúra

Pre alebo proti: 20 projektových projektov pre samonivelačnú podlahu v interiéri

Pin
Send
Share
Send
Send


Dnes nie je samonivelačná podlaha vždy svetlá a často pôsobí ako jednoduchý matný alebo lesklý monochromatický povrch. To je to, čo mu umožňuje úspešne dopĺňať a zdôrazňovať interiér, rovnako ako zachrániť majiteľov trochu na drahé materiály, ako je laminát alebo parkety.

Samonivelačná podlaha, podobne ako iné povrchy, má svoje výhody a nevýhody. Hlavnou nevýhodou samonivelačnej podlahy je pravdepodobne jej nízka teplota. Fanúšikovia chôdze naboso nebudú mať radi toto poschodie, hoci tento problém sa dá ľahko vyriešiť kobercom alebo podlahovým kúrením. Teraz, rovnako ako predtým, sú svetlé samonivelačné podlahy s 3D efektom celkom bežné. Tu však musíte byť opatrní a vybrať si podlahu, ktorá bude v súlade s vnútorným priestorom miestnosti.

Hromadná podlaha môže tiež slúžiť ako možnosť ťahu a môže byť plnohodnotným a kompletným náterom. Táto podlaha sa nebojí vlhkosti, a preto môže byť inštalovaná ako v kúpeľni, tak v kuchyni.

Okrem toho je samonivelačná podlaha celkom odolná voči opotrebeniu, nevytvára škrabance ani zárezy z nôh pohovky. Je ľahké sa o neho postarať. Moderná paleta poteší každého majiteľa, pretože výber je obrovské množstvo farieb a odtieňov.

Pin
Send
Share
Send
Send