Kuchyne

Čistý bude len jeden predmet a dvierka rúry.

Pin
Send
Share
Send
Send


Dvere rúry sú skutočným kuchynským monštrom, pokiaľ ide o čistenie. Akumuluje tuky, nečistoty, prach, ktorý sa nedá ľahko čistiť. Ak ste unavení z toho, že trávite veľa času prácou s dverami rúry, je čas zoznámiť sa s úžasným životným hackom, ktorý ušetrí nielen vzácne hodiny, ale aj nervy. A mimochodom, nie sú potrebné žiadne chemikálie, všetko, čo potrebujete, je melamínová špongia (v obchodoch ju nájdete pod názvami "Magic Eraser", "Fantastic Sponge", "Magic Eraser").

Melamínová špongia už dávno prestáva byť senzáciou. Každý vie, že dobre zvláda aj staré škvrny na porceláne a sklovine. Môžete ho však použiť na sklenených dverách rúry. V tomto prípade nie sú potrebné ďalšie čistiace prostriedky, ako aj škrabky, ktoré môžu poškodiť sklo. Toto je pravdepodobne najjednoduchší a najefektívnejší spôsob.

V závislosti od toho, ako dlho čistíte rúru, môže trvať dve špongie. Ľahko ho navlhčite vodou a začnite odstraňovať nečistoty z vnútornej strany skla. So starými škvrnami, budete musieť vyvinúť trochu viac sily, ale aj oni odídu ľahko.

V tomto procese opláchnite špongiu pod tečúcou vodou a riadne ju stláčajte.

Akonáhle je všetko pripravené, budete prekvapení, ako čisté môže byť sklo rúry.

Pin
Send
Share
Send
Send