Móda

Skladaná sukňa - perfektný oblek na jeseň

Pin
Send
Share
Send
Send


Celé leto sa dievčatá zbláznili o skladaných sukniach a niet divu. Tento strih ide takmer na akúkoľvek postavu, kreslí siluetu a zapadá do obrazov rôznych štýlov. Skladané fit mladé dievčatá a módne ženy vo veku. Na dlani nad kolenom (ešte nie mini) je možné uvažovať o vhodnej dĺžke plisse a tiež mierne nad kotníkom (alternatíva k dĺžke maxi, ktorá nie je veľmi príjemná v daždivom počasí).

Sukňa s topánkami

Spolu so sukňou ľahkého materiálu vytvárajú dojemný, sofistikovaný obraz. Ak budete nosiť klasický model, vyberte si sukňu, ktorá úplne skryje pančuchy. Týmto spôsobom sa dá vyhnúť zbytočnému horizontálnemu dôrazu.

Skladaná sukňa a členkové topánky

Takéto topánky poskytujú príležitosť ukázať nielen zaujímavú sukňu, ale aj svetlé textúrované pančuchy, ktoré sa stali skutočným trendom sezóny. Tieto topánky kombinujte s midi sukňou z akéhokoľvek (ľahkého a hustého) materiálu.

Skladaná sukňa + tenisky alebo tenisky

Táto kombinácia, nedávno považovaná za provokatívnu, možno nazvať modernou klasikou. Skladaná sukňa sa dá ľahko skombinovať s celkom obmedzenými teniskami a „agresívnymi“ teniskami.

Nízka bežecká obuv

Možnosť pre dievčatá, ktoré ešte nie sú pripravené na odvážny obraz s prvkami športového štýlu, ale nechcú obetovať pohodlie. Skladá sa perfektne v kombinácii s hrubými topánkami na širokej podrážke, lofteroch a uzavretých topánkach.

Sukne a topánky na vysokom podpätku

Možnosť pre skutočnú dámu, ktorá bola vždy na vrchole. Skladaná tkanina z jemných tkanín dokonale zapadne do večerného aj každodenného vzhľadu. Pre druhú, rovnováhu váš outfit s veľkým-pletený sveter alebo rolák z hrubého materiálu.

Pin
Send
Share
Send
Send