Krása a zdravie

10 štýlových možností pre účesy pre skutočné módy

Pin
Send
Share
Send
Send


Bob - neuveriteľne módny účes v aktuálnej sezóne. Ženy sa už dlho nebojí krátkych vlasov a stylisti im ponúkajú viac a viac zaujímavých možností. Bob je skutočná hra vrstiev, čo znamená, že dostanete extra objem. Jeho charakteristickým znakom je zároveň univerzálnosť. To bude vyhovovať aj majiteľom rovných a zvlnených vlasov.

Klasifikovaný bob

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Zverejnil Arizona Hairstylist (@emilyandersonstyling) dňa 16.02.2017 o 4:47 hod.

Odstupňovaná verzia je trochu odlišná od klasiky. Asymetria je typická pre takéto fazuľa. Na zadnej strane hlavy sú vlasy kratšie ako predné. Takýto účes bude skvele vyzerať na vlasoch s bohatou karamelovou farbou alebo s osvetlením, ktoré dodá efekt vlasov, ktoré vyhoreli za letného slnka.

Bob s kaderami

Ďalšia asymetrická možnosť v zbierke. Avšak úplne odlišné od predchádzajúceho. Ideálne pre majiteľov vlnitých vlasov. Ponechajte dlhšie pramene vpredu a zozadu odstráňte chrbát. Pridajte do vlasov ďalšie farby. Vyberte si blízke farby, aby farba vyzerala ako oslnenie na slnku.

Otrhané vrstvy s jasnou farbou

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Publikácia Katie Sanchez (@katierosehair) 1. marca 2017 o 7:00 PST

Bean nemusí byť hladký. Môžete pridať roztrhané vrstvy po celej zadnej časti hlavy, takže vlasy sú o niečo dlhšie vpredu. Takéto ďalšie vrstvy vám umožnia pridať viac hlasitosti. A keď sa pripojíte ku všetkým týmto svetlým farbám, určite budete vystupovať z davu.

Rozcuchaný bob s vrcholmi

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Publikácia Chloé Brown ♡ Short Hair (@chloenbrown) dňa 19.4.2017 o 10:49 PDT

Zvýraznenie pomáha dosiahnuť účinok vlasov, ktoré vyhoreli na letnom slnku. Znova ho vytvorte s krátkym narezaným fazuľou. Urobte parted časť, pričom väčšina vlasov na jednej strane. Vyberte si tmavohnedý odtieň ako hlavný odtieň a na zvýraznenie použite zlatý blond. Takéto sfarbenie urobí účes viac textúrovaný.

Laid späť bob s balayazhem

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Publikácia Caro Zendejas | Vlasy • Makeup | (@ carozendejas.mua) 27. február 2017 o 9:17 PST

Balayazh - skvelý spôsob, ako farbiť vlasy, čo vám umožní vytvoriť efekt hladkého prechodu z jednej farby do druhej. Vyzerá skvele na dlhé aj krátke vlasy. Ak chcete začať, znížiť klasický bob, takže dĺžka na úrovni uší, rozdelenie, pohybujúce sa väčšinu vlasov na jednej strane. Farba prameňov pomocou techniky balajaz a ležať späť.

Asymetrický bob s kaderami a červenou

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Zverejnil Arizona Hairstylist (@emilyandersonstyling) 27. marec 2017 v 8:07 PDT

Asymetrické bob je skvelá voľba pre krátky účes. Vďaka rôznej dĺžke vytvára pocit vrstvenia. Ak chcete pridať viac odvahy k obrazu, vyberte jasne červený odtieň, točiť kučery na veľké kulmy, a vychutnať si úžasný výsledok.

Blonde balayaz

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Publikácia izElizabeth & co ➕we❤️hair➕ (@elizabethandco_) 11. marec 2017 o 1:41 hod.

Už sme spomenuli tmavú verziu balayazhu, ale to neznamená, že táto technológia farbenia nemôže byť použitá na blond vlasy. Make stredne dlhé bob (na úrovni brady), pridajte kratšie pramene okolo obvodu a zvlnenie do veľkých kučier.

Strieborná fazuľa s dlhými rany

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Zverejnil Arizona Hairstylist (@emilyandersonstyling) dňa 19.4.2017 o 4:43 PDT

Moderný a elegantný obraz. Strieborné odtiene sú univerzálne. Sú ideálne pre mladé dievčatá a ženy vo veku. Urobte klasický, mierne pretiahnutý predný bob, pričom ponechajte dlhý tresk, ktorý ho položíte na jednu stranu.

Ľahké kučery

Všestrannosť je určite tajomstvom bobovej popularity. Vyzerá skvele na všetky vlasy. Preto je ľahké, aby kladenie na ceste von len pridaním ľahké kadere. Bude fungovať aj pri najkratších prameňoch v zadnej časti hlavy. Ak dávate prednosť farbeniu vlasov, nechajte prirodzený odtieň na koreňoch a pridajte ľahké osvetlenie bližšie k špičkám.

Svetelné vlny

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Publikácia Amanda Carcich (@amanda_carcich) 10. marec 2017 o 9:40 PST

Svetelné vlny môžu oživiť, možno akýkoľvek strih. Pre milovníkov tohto efektu je perfektná dĺžka brady. Odporúča sa farbenie z tmavého na svetlé.

Pin
Send
Share
Send
Send