Dizajn a architektúra

Trendy opravy pomocou 3 plechoviek farby

Pin
Send
Share
Send
Send


Hladké prechody prechodov v ombre technike sú u mnohých populárne. Dnes, ombra je používaný veľmi široko: kaderníkov a dizajnérov, a manikúra majstrov, a to nielen. Pozrime sa bližšie na myšlienku vytvoriť upokojujúcu, krásnu a módnu stenu pomocou ombre techniky - to je celkom originálne riešenie pre malé vymaľovanie.

Na to budete potrebovať 3 plechovky farby:

  • biela;
  • primárna farba (nasýtená);
  • stredná farba

Samozrejme, že je lepšie, ak použijete väčší počet susediacich farieb (5-7), potom bude jednoduchšie vykonávať farebné prechody na stenu. Avšak, s 3 plechovkami farby sa ukazuje ako dobrá voľba. Na začiatku musí byť stena pripravená na maľovanie. Potom sa na ňu aplikuje prvá vrstva bielej farby zhora alebo zospodu v závislosti od toho, aký prechod plánujete. Aby ste uľahčili prácu, mali by ste vizuálne rozdeliť stenu na 3 časti a podľa toho maľovať.

Ďalšia farba je medziľahlá. Pracujeme čo najrýchlejšie, aby farba nezaschla. Aplikujte strednú farbu a pomocou valčeka alebo širokej kefy začnite mazať okraje medzi bielou a farebnou farbou, aby ste vytvorili škvrny a prechody. V prípade potreby môžete pridať viac bielej farby.

Môžete miešať medziľahlé farby s bielou, potom to bude ešte jednoduchšie, aby prechod, ale dlhšie. Obraciame sa na konečnú maľbu stien - hlavnú, najjasnejšiu farbu. Rovnaké prechody robíme pomocou širokej kefy alebo valčeka.

Tu je niekoľko príkladov stien gradientu ombre v interiéri:

Podrobný proces maľovania gradientovej steny nájdete vo videu nižšie:

Pozrite si video: trhání chloupků pod nosem cukrovou pastou (Septembra 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send