Oblečenie

Štýlový remake starého svetera

Pin
Send
Share
Send
Send


Nebojte sa o skutočnosť, že váš obľúbený sveter sa stal trochu malý, alebo jeho silueta už nie je považovaný za módne. Niekoľko jednoduchých operácií pomôže vytvoriť zásadne novú vec, s výhodou zdôrazňujúc toto číslo.

Mikina s farebnými textilnými klinmi

Skvelá možnosť prepracovania, ktorá vám umožní rozšíriť spodný okraj sveter. Táto silueta v štýle "boho" zachráni vec, ktorej veľkosť sa po neúspešnom umývaní zmenila. Okrem toho kliny napravia situáciu natiahnutou gumičkou. Podperné kliny môžu byť malé ozdobné goliera s rovnakou tkaninou.

Košele sveter

Ako dekoráciu môžete použiť svoju inú obľúbenú vec. Kombinovať sveter a košeľu, napodobňovať vrstvenie v obleku. Ak potrebujete zopakovať siluetu dna, šite sveter (alebo jeho časti) priamo na vrch koše. Prípadne môžete roztrhať košeľu na švy a šiť strany svetru medzi nimi.

Tričko + bunda

Košele + svetre

Čipka dekor

Čipka vám umožní úplne zmeniť starú vec, čím sa stane rafinovanejším a romantickejším. Čím bližšie bude takýto dekor umiestnený do tváre, tým viac bude vec vyzerať.

Zaujímavé detaily

Je možné napodobniť módne vrstvenie nielen kombináciou niekoľkých vecí, niekedy stačí len náznak takejto zmeny. Textilné časti urobia sveter širším v chrbte a bokoch, alebo zvýšia jeho dĺžku.

Luky a luky

Romantický luk spojí dve rôzne časti vašej novej veci. Použite tú istú farbu ako textilná časť alebo prechodný odtieň od sveter až po textil.

Pin
Send
Share
Send
Send