Pre Dom a Chaty

Obnovenie poriadku na balkón: vytvárame pohodlnú pohovku

Pin
Send
Share
Send
Send


Táto rodina snívala o organizovaní balkóna po celé leto. Ale len s prístupom z prvých jesenných dní prišlo odhodlanie konečne sa dostať do podnikania. Povedal - urobil. Po rozhodnutí o budúcom umiestnení boxov a po vykonaní potrebných meraní, pár išiel do skladu stavebných materiálov v piatok večer. Práca začala v rannú sobotu ráno. Najprv prišiel rám pre zásuvky a budúci gauč.

Potom bolo potrebné, aby bočné panely boli hrubé 0,5 cm, ktoré boli upevnené v rohoch so šírkami 10 cm.

Zostalo len nainštalovať horné kryty, ktoré mali zdvojnásobiť úlohu: sedadlá a sklopné kryty boxov. Na upevnenie sa použili tzv. „Klavírne“ pánty, ktoré sú veľmi vhodné pre sklopné dvere. Na ozdobenie a spojenie častí sa použilo lepidlo na koberce a všetky ostré rohy sa brúsili brúskou. Po 8 hodinách od začiatku práce vyzerali zásuvky balkónov s funkciou pohovky takto:

Tam bol ešte maľovať nový, ručne vyrobený balkónový nábytok. Samozrejme, že taká úžasná vec by sa mala nachádzať vo vhodnom prostredí! Preto sa rodina rozhodla maľovať celý balkón a doplniť ho niekoľkými novými doplnkami.

Dom má priestranné miesto na uloženie plechoviek a ďalších vecí, zatiaľ čo balkón je veľmi útulný. Je príjemné na chladných dňoch, zabalené do vlnenej deky, sedieť na pohodlnom gauči a vypiť šálku horúcej čokolády!

Pin
Send
Share
Send
Send