Krása a zdravie

8 odtieňov vlasov, ktoré by nemali byť odovzdávané ženami módy

Pin
Send
Share
Send
Send


Jar je skvelý čas na zmenu. Rozhodli ste sa obnoviť svoju farbu vlasov? Oboznámte sa s ôsmimi najmodernejšími farbami v roku 2019, pred odchodom do kaderníctva.

Pastelové odtiene

Pamätajte na populárne pred niekoľkými rokmi pastelky na vlasy? Je na čase dostať ich von z krabice, pretože práškové svetlé farby sú späť v móde. Jedinou nevýhodou takýchto odtieňov je, že pred farbením je potrebné vlasy zosvetliť.

Sunny blond

Skvelý odtieň pre tých, ktorí dávajú prednosť prirodzeným farbám. Najlepšie je zvoliť taký odtieň majiteľom kožušiny.

sladený medom

Medové farby budú relevantné v tejto sezóne. Skvelá voľba pre blondínky, ktoré chcú byť trochu tmavšie, alebo pre červenú, ktorí chcú zosvetliť svoje hlavy trochu. Majitelia tmavej pleti by si mali zvoliť odtiene červenej farby s neutrálnym subtónom.

Bronzové oslnenie

Hollywoodski stylisti tvrdia, že bronzové odtiene budú na jar tohto vrcholu. Táto farba je ideálna pre majiteľov tmavých a olivových odtieňov pleti.

"Shokolazh"

Čokoláda nie je len chutnou pochúťkou, ale aj inšpiráciou pre stylistov v tomto roku. Odporúčajú zameranie na techniku ​​farbenia balayazh, ak chcete vyskúšať čokoládovú farbu. V tomto prípade sú špičky vlasov o niečo ľahšie ako väčšina dĺžky.

Opustené korene

Technika farbenia koreňov v odtieni, ktorý je blízky prirodzenej farbe vlasov, znižuje frekvenciu návštev kaderníka. To je skvelá voľba pre dievčatá, ktoré ocenia prirodzenosť v obraze.

Blonde balayaz

Balayag už spomenutý vyššie. Táto technika sfarbenia sa vráti na vrchol tejto jari, vrátane svetlých odtieňov. Pri prechode z jari do leta sa môže použiť ďalšie objasnenie.

Svietiace ryšavka

To je o niečo tmavší odtieň ako med. Napriek tomu stále vyzerá prirodzene. Najlepšie zo všetkého bude, že bude vyhovovať majiteľom fair skin.

Pin
Send
Share
Send
Send