Kuchyne

Termoska so "sladkou". Zbavte sa nepríjemného zápachu

Pin
Send
Share
Send
Send


Časom získava termoska špecifický zápach. Klasifikovať ho ako príjemné je ťažké. Áno, a presvedčiť sa, že kvalita obsahu svetlej jantárovej farby neovplyvňuje takmer nemožné. Medzitým existuje cesta von - a nie jedna.

Jednoduché, ale účinné spôsoby, ako sa zbaviť pachu termosky

"Reanimate" termosky pomáhajú lyžičke horčičného prášku. Dosť na naplnenie termosky, nalejte horúcu vodu a nechajte ju cez noc. V dopoludňajších hodinách budete musieť termosku dobre opláchnuť.

To isté môžete urobiť s kuchynskou soľou. Nie je potrebné šetriť: namiesto 1 lyžice môžete bezpečne vziať 2-3. Hlavná vec - to je dobré opláchnuť termosky úplne zbaviť zvyškov soli.

Pomôže v boji proti zápachu a citrónu. Ak chcete čistiť, musíte vyplniť termosku s polovičnou teplou vodou, pridajte 2-3 šálky citrónu, nakrájajte na plátky alebo citrónovú šťavu, a potom po uzavretí termosky dobre pretrepte. Účinok bude silnejší, ak necháte vodu s citrónom v termoskách niekoľko hodín. Alternatívou k šťave je kyselina citrónová.

Rovnaký postup je možné vykonať s octom.

Zvládnite túto úlohu a jedlá sóda. Dosť na vyplnenie termosky 3-4 lyžičky a nalejte ho na vrchol teplou vodou. Uistite sa, že sóda sa rozpustila, musíte roztok nechať v termoske na noc a potom dôkladne opláchnuť.

Vyzbrojení informáciami, je ľahké sa zbaviť zápachu v termoskách, hlavná vec je chcieť to.

Pin
Send
Share
Send
Send