Kuchařství

Už ste varené modré vyprážané vajcia ešte? Je na čase prekvapiť domov

Pin
Send
Share
Send
Send


Ponúkame variť na raňajky luxusné miešané vajcia. Bohaté farby tradičného pokrmu vždy potešia deti a príjemné prekvapenie dospelých, ktorí to vyskúšali ako prvý. Raňajky sa zmenia na malú udalosť, ktorú si domáci počas dňa pripomínajú s úsmevom.

A nezabudnite si vziať fotografiu nezvyčajného majstrovského diela kuchyne. Kombináciou farieb je tento pokrm schopný súťažiť s najlepšími fotkami z roka!

Povedzme vopred, všetky zložky vyprážaných vajec sú absolútne prirodzené a veľmi užitočné.

Všetko, čo je potrebné v tomto recepte je niekoľko vajec, pár kvapiek oleja na varenie, šťava z polovice citróna a šťavy z červenej kapusty.

Je to šťava z červenej kapusty, ktorá dáva vaječný bielok nezvyčajný a jasne zelený odtieň. Citrónová šťava rozjasní zelenkastú paletu farieb na modrofialovú. Aký je výsledok? V panvici vyprážané malebné zloženie s jasným, rovnako ako veľké hviezdy, rozptýlené žĺtky.

Takže pripravte šťavu z červenej kapusty v odšťavňovači. Ak nie je jeden v kuchyni, môžete použiť malý strúhadlo a potom vytlačiť šťavu. Oddeľte žĺtky od proteínov.

Veveričky sú rozdelené do dvoch častí v dvoch jedlách. Pridajte do každej nádoby kapustovú šťavu s bielkovinami a premiešajte vidličkou alebo šľahačkou a potom do jedného z nich nalejte citrónovú šťavu.

Najprv nalejte jednu časť proteínu na vyhrievanú podložku na olej, opatrne ponechajte priestor pre druhú časť na panvici. Ľahko smažiť. Nalejte druhú dávku. Teraz môžete pridať žĺtky.

Experimentujte s farbami a pomermi zložiek.

Farebné a zdravé raňajky sú pripravené!

Pin
Send
Share
Send
Send