Móda

Členkové topánky: pohodlné, štýlové a vkusné

Pin
Send
Share
Send
Send


Mimosezóna a teplá zima - to je čas, kedy sa topánka stane skutočným nálezom. Tieto topánky sú praktické a pohodlné. Špeciálne kúzlo členkových topánok spočíva v tom, že vyzerajú štýlovo a elegantne a sú vhodné pre rôzne druhy oblečenia.

Kotníkové topánky - štýlová obuv pre každý deň

Výber členkových topánok, v prvom rade je potrebné určiť štýl. V trende ako skrátený model, a tie, ktoré uzatvárajú členok. Tvar špičky, výška päty, prítomnosť hrubej podrážky alebo zvarov nie je všetko, čo sa tento typ obuvi môže líšiť. Červená a metalická, semišová a potlačená päta sú v móde. Stabilná päta môže byť rovná a lichobežníková, štvorcová, obdĺžniková a dokonca aj tvarovaná.


Čo nosiť s topánkami

Praktické a štýlové topánky na topánky sú vhodné pre oblečenie vybrané v rôznych štýloch. Rovnako dobré sú v kombinácii s elegantnými oblekmi a luky, navrhnutými v štýle ležérne. Kotníkové topánky sa objavia na mieste, ako v šatníku obchodné lady a dievčatá, ktoré dávajú prednosť športový štýl. Dodatočnou dekoráciou takýchto topánok môžu byť rôzne tvarované vložky, trojrozmerné dekoratívne prvky, príslušenstvo.

V kombinácii so sukňami

Krátka hrazda, rovná alebo zúžená sukňa v kombinácii s členkovými topánkami dávajú obrazu zvláštny šarm. Súbor môže byť doplnený dlhou alebo orezanou srsťou, bundou a krátkym kožichom.

Nemenej dobré kotníkové topánky av kombinácii s midi. Noha nie je úplne viditeľná. Všetko je obmedzené na členok a lýtka, ale toto je len zvláštne čaro.

V kombinácii s nohavicami

Členkové topánky s nohavicami nie sú o nič menej pôsobivé. Luky sú veľmi odlišné, nohavice taky. Džínsy, klasika, chudé a orezané modely - to všetko je v poriadku s členkovými topánkami.

Pin
Send
Share
Send
Send