Pre Dom a Chaty

Znovuzrodenie "zabitého" kúpeľa: pozoruhodné "pred" a "po"

Pin
Send
Share
Send
Send


V mnohých chalupách sa nachádza stará „mŕtvy“ kúpeľ, ktorý sa už dlho nepoužíva na svoj účel. Avšak odpadky sa v ňom zbierajú, betón je zmiešaný, atď. Je pozoruhodné, že aj taký „mŕtvy“ kúpeľ môže byť „oživený“ a dať mu druhý život. Majster sa rozhodol obnoviť starý kúpeľ a urobiť ho vhodným na kúpanie. Okrem toho išiel ďalej a úplne zmenil dizajn, takže kúpeľ je fantasticky krásny a neobvyklý. Konečná verzia samozrejme závisí výlučne od vašej chuti a môže byť upravená.

Zdroj fotografií

Takto sa kúpele pozerali na začiatok práce. Po prvé, majster ručne odstránil všetky vyčnievajúce kúsky špiny, cementu atď.

Zdroj fotografií

Potom hladil povrch kovovou kefou.

Zdroj fotografií

Umyl kúpeľ, pokiaľ to bolo možné. Pred začatím práce povrch odmastite rozpúšťadlom (acetónom).

Zdroj fotografií

Hlavným bodom práce - vyplňte. Majster umiestnil obaly pod dno kúpeľa a začal naplňovať kúpeľ tekutým akrylom. Farba môže byť zvolená taká, ktorá sa vám najviac páči. Majster sa rozhodol urobiť neštandardný čierny kúpeľ.

Zdroj fotografií

To je, ako sa kúpeľ staral o jeden deň: akrylové tvrdené a vyrovnané.

Zdroj fotografií

V tomto štádiu by bolo možné zastaviť, ale majster sa tiež rozhodol vymaľovať kúpeľ v priestorovej téme: aplikoval „vzdialené galaxie“ a „hviezdy“ s rozprašovačom (striekačkou) a obyčajnou kefou (sprejom).

Zdroj fotografií Zdroj fotografií

Na zadnej strane vane je tiež potrebné namaľovať tón.

Zdroj fotografií

Na konci práce, majster na ktoré sa vzťahuje s odolným akrylovým lesklým transparentným lakom. Tak, predtým "zabil" kúpeľ dostal nový život!

Zdroj fotografií Zdroj fotografií

Podrobná práca sa zobrazuje v sprievodcovi videa nižšie:

Pin
Send
Share
Send
Send