Móda

Boho štýl je vždy vhodný! Šperky dopĺňajú vzhľad

Pin
Send
Share
Send
Send


Boho štýl, chváliť slobodu a pohodlie vo všetkom, so všetkým jeho pohodlie, navrhuje zaujímavé detaily. Skvelý spôsob, ako doplniť obraz pozostávajúci z jednoduchých vecí a prírodných tkanín, je doplniť ho svetlými dekoráciami. V niektorých prípadoch takéto šperky môžu nastaviť náladu na celú dobu.

Nebojte sa viditeľných vecí

Boho šperky nedodržiavajú pravidlo „najlepšie je nepriateľ dobra“. Tu môžete bezpečne vsadiť na svetlé veľké detaily a kombináciu rôznych textúr. Neváhajte nosiť veľké náhrdelníky a korálky s veľkým počtom krúžkov, s veľkými jasnými kameňmi.

Venujte pozornosť ručne vyrobeným šperkom

Boho štýl umožňuje určitú nedbanlivosť a neúplnosť. Môžete si bezpečne kúpiť šperky na remeselných veľtrhoch alebo si ich sami. Zaujímavé budú šperky v etnickom štýle, najmä s dôrazom na orientálne témy. Venujte zvláštnu pozornosť materiálom, ako je vlna a textílie.

Nie je obmedzená na jednu vec

Môžete kombinovať ploché reťaze, pričom priamo na nich umiestnite textúrovaný náhrdelník, čím dosiahnete viacvrstvovú vrstvu. Boho je inšpirovaný indickou kultúrou, kde je zvykom nosiť súpravy šperkov pozostávajúce z niekoľkých náramkov (na rukách a nohách), veľkých náušniciach a náhrdelníkov.

Prírodné kamene a prírodné materiály

Používajte korálky a náhrdelníky z pravej kože, semišu a dreva. Nenechajte sa zbaviť pozornosti autorských šperkov z hliny. Zo šperkov hromadnej výroby vyberte ten, v ktorom sa používajú prírodné kamene.

Masívny kovový náhrdelník a dlhé korálky

Šperky na krk zaujímajú osobitnú úlohu v štýle boho. Pomáhajú dávať jas základným veciam, osviežujúc tvár. Obdivovatelia monofónnych vecí môžu byť poučení o kovových náhrdelníkov obsahujúcich mnoho prvkov rôznych tvarov. Zložité vzory kompenzujú obmedzenie materiálov. Venujte pozornosť starému striebru, bronzu a imitácii zlata s patinou.

Veľké prívesky a náhrdelníky

V niektorých prípadoch môže byť prívesok spracovaný prírodný kameň bez akýchkoľvek prísad. Spolu s ním môžete nosiť podrobné šperky, vrátane semi náhrdelník, ktorý sa nachádza nie na hornej strane krku, ale na dlhom reťazi. Prívesky môžete nosiť na kožených šnúrkach a úzkych korálkoch.

Masívne náramky

Použite veľké množstvo úzkych náramkov a reťazí, zozbieraných v jednej veci. Takéto šperky je možné nosiť na ramenách a nohách. Vklad na svetlé kamene a mnoho malých detailov.

Brošne a prstene

Je lepšie použiť krúžky s veľkými ozdobnými kameňmi, než drahé šperky. Brošne Boho môžu byť aj domáce. Neváhajte kombinovať niekoľko svetlých prvkov z rovnakého materiálu na obrázku.

Náušnice a spony

Tu funguje obvyklé pravidlo pre štýl boho: veľké formy pozostávajúce z malých detailov. Dajte prednosť ľahkým kovom (po tom všetkom, masívne šperky by mali zostať pohodlné), textilu a svetlého peria.

Pásy a čelenky

Široké opasky relevantné pre túto sezónu budú doplnené o šperky z kameňov. Na zvýraznenie pásu používajte tenké prútené remene a kožené šnúrky. Oni tiež vyzdvihnúť vlasy, napodobňovať vlasy kapely.

Pin
Send
Share
Send
Send