Dizajn a architektúra

Štýlová spálňa bez dizajnéra

Prečo niektoré izby vyzerajú, akoby boli preč zo stránok časopisov? Zdá sa, že ich majitelia majú dobrý vkus a vedieť, ako si vybrať správny tón, aby sa izba útulné. Pozrite sa, ako tieto izby vyzerajú vďaka dobrej a modernej voľbe farebnej palety.

Farba červenania a námorníctva

Instagram

Pastelové farby, ako keby boli prevzaté z kozmetiky módy, sú doplnené farbami drahých kameňov v obrazoch. Veľmi ženská paleta, nie?

Drevená spálňa

pinterest

Izba je kompletne zarámovaná do béžových tónov. Biele záclony a tienidlá slúžia ako kontrastné miesto.

Spálňa pre milovníkov s náznakmi čokolády

ukľudňujúce-master

Základom „čokolády“ sú drevené podlahy, ozvena vankúša a prikrývky na nočnom stolíku. Biely a lososovo-červený textil kontrastuje s nimi. A fotografie sa spojili všetky základné farby, ktoré sú prítomné v miestnosti.

Fialová saténová a zaprášená šedá

masterbedroomideas

Luxusná sivobiela kožušina vytvára pozadie pre jasnú purpurovú škvrnu - prikrývku, ktorú kvetina vo váze „spieva“ spolu s. Drevená podlaha s odtieňmi okra dodáva spálni teplo.

Modrošedé a zlaté tóny v spálni

pinterest

Nenápadné, upokojujúce odtiene šedo-modrej farby doplnené veselým zlatým závojom. Všetky hlavné farby interiéru sa opäť stretli na obrázkoch - obrazy v sivomodrých tónoch sú ohraničené zlatými rámčekmi.

Tyrkysová a prašná ruža

adoremagazine

Tmavá, takmer čierna, modrozelená farba, ako keby priviezla do hlbín mora. Tyrkysové a zaprášené ružové tóny, živé pivonky a drevený nábytok osviežujú interiér. Spanie v takejto spálni bude obzvlášť silné a pokojné.

Ageless Pink Palette

pinterest

Hlavný tón v tejto miestnosti je broskyňovo ružová, hladko tečúca do béžovej. Odtiene jeho bielych textílií. Fazetové zrkadlo robí miestnosť ešte elegantnejšou.

Farby lesa v spálni pre dvoch

retroranchrenovation

Spálňa je zariadená v odtieňoch šedej a hnedej. Kontrastná modrozelená stena a malý prehoz v nohách prinášajú romantiku lesa do miestnosti.

Spálňa v odtieňoch šedo-modré

havertys

Steny vo farbe bridlicových dosiek sú ideálne pre veľkú spálňu orientovanú na juh. Takmer biele textílie, s ktorými nábytok čiernej kávy úspešne kontrastuje, dodávajú pohodlie.

Odtiene mäty, mora a slnka

Instagram

V takej spálni, dokonca aj na najteplejší deň, cítite sviežosť máty a chladný dych mora. Teplé zlaté škvrny však nedovoľujú zamrznúť.

Farby levandule a slivky

houzz

Jemný tón levandule sa zmení na zmyselnú slivku, potom - takmer čiernu. A tak, že spálňa sa nezdá byť pochmúrna, pridáva sa trochu bielej.

Romantika vidieckeho domu v pastelových farbách

maxineschnitzer

Vyberte si akúkoľvek možnosť, pridajte trochu alebo ju zmeňte podľa svojich predstáv, a vaša spálňa sa po mnoho rokov stane oázou lásky a pohodlia!