Móda

Tieto veci vám dodajú desať rokov a pokazia prírodnú krásu

Pin
Send
Share
Send
Send


Žena môže byť atraktívna bez ohľadu na vek. A napriek tomu, aby ste odhalili svoju krásu úplne, musíte poznať nejaké tajomstvá. Je to škoda, keď nepríjemné chyby znižujú snahu vyzerať luxusne. Aby ste dosiahli želaný, nemusíte toľko: prehodnotiť skriňu a vybrať správne príslušenstvo.

Veci, ktoré sa môžu držať na kolesách na ceste k dokonalosti

Niektoré tkanivá sú spojené so zrelosťou. Dobrým príkladom by bol Jacquard, Lurex, brokát. Pri výbere oblečenia z týchto materiálov je potrebná opatrnosť.

Aká škoda, ale módny tvíd je tiež označovaný ako vekové „tkaniny“. Vôbec to neznamená, že je potrebné uložiť veci na veci. Ale nemali by ste ich kupovať so súpravou.

Baggy oblečenie, úplne skrýva siluetu, je schopný hodiť niekoľko rokov, dokonca aj majiteľ dokonalú postavu. Existuje slušná cesta zo situácie. Na uvoľnenú blúzku stojí za to vyzdvihnúť si pevné nohavice alebo sukne a široké nohavice kombinovať s pevným vrchom.

Šatník je potrebné aktualizovať! Aj keď šaty kúpené pred 5 rokmi vyzerá perfektne, nemali by ste ho nosiť. Výnimky sú základné veci. Patrí medzi ne malé čierne šaty, klasické blejzre a dokonca aj džínsy.

Príliš pestré oblečenie nie je vždy vhodné. Ak nechcete byť ako teta z dediny, je lepšie sa vyhnúť „kričiacim“ výtlačkom.

Nie je vždy potrebné platiť za krásu a mládež, ale v prípade okuliarov je to tak. Príslušenstvo v lacnom, lacnom ráme môže pridať nielen 5, ale aj 10 rokov do veku. Toto je len Harry Potter vo svojich okuliaroch zostane navždy mladý, zvyšok starnú.

Taška štýlu prispôsobená na tón nebude pridať štýl, ale pár rokov môže hodiť. Oveľa zaujímavejšie kontrasty. Svetlá taška sa môže stať prízvukom sám, a topánky sú lepšie, aby zodpovedali oblečenie.

Ak váš šatník má veľa voľného strihu šaty, potom ľudia okolo vás na podvedomej úrovni môže rozhodnúť, čo máte skryť. Úplne vylúčiť pohodlné a praktické veci zo skrine nestojí za to, ale aj z nich robia aj tie každodenné.

Zemité odtiene tiež nie sú najlepšou voľbou. Prevalencia v šatníku týchto odevov je dôležitá, ak sa chcete spojiť s davom a zmeniť sa na sivú myš. Hnedé, sivé a bažinaté sú zákerné farby, ktoré môžu nielen urobiť postavu ťažšou, ale aj premeniť krásnu krásu na osobu so zjavnou indispozíciou.

Príliš svieži účes môže pridať nielen objem, ale aj niekoľko rokov navyše. Nie je potrebné, aby si ostatní mysleli, že máte riedke vlasy alebo plešaté vlasy.

Bez ohľadu na to, ako atraktívne perly iskru, to nie je bez podvodu. Náhrdelník z tohto kameňa môže hodiť niekoľko rokov, dokonca aj zrelé ženy. Nemali by ste byť obzvlášť rozrušený, masívne perlové šperky teraz nie sú trendy.

Mimochodom, šperky súpravy sú tiež z módy. Oveľa efektívnejšie nebude vyzerať nastavený, a jednotlivé doplnky, harmonicky v kombinácii s ostatnými.

Pamätajte si túto podivnú módu, ktorá robila veci vyzerajú ako čalúnenie nábytku? Niet divu, že netrvala dlho.

Keď oblečenie "stratila váhu" alebo ste sa zotavili, musíte sa niečo rozhodnúť. Nosenie menších predmetov je prísne zakázané! To nielenže pridáva roky, ale navyše zradne zdôrazňuje nedostatky na obrázku.

A napokon si narovnajte ramená a snažte sa udržať si čo najviac. Uvidíte, nie je to ťažké. Okrem toho, zlé držanie tela tiež robí staršie, a navyše nemá najlepší vplyv na seba-úctu.

Pin
Send
Share
Send
Send