Krása a zdravie

16 podivných, ale účinných tipov, ktoré vám pomôžu transformovať bez ohľadu na vek

Pin
Send
Share
Send
Send


Keď príde na vzhľad, ľudia sú pripravení na veľa, aby udržali svieži a mladistvý vzhľad. Hovoríme o používaní rôznych kozmetických prípravkov a postupov. Avšak, nie okamžite spustiť do obchodu kúpiť všetky najdrahšie krém na polici. Existuje mnoho krásnych lifehackov, ktoré pomôžu zachovať mladosť a sviežosť.

Širokooký pohľad

Dlhé krásne riasy - sen mnohých dievčat. Na kozmetickom trhu nájdete obrovské množstvo produktov, ktoré ponúkajú okamžitý efekt. Je však lepšie venovať pozornosť dobrým starým olejom. Ricínový olej dokonale pomáha v boji za široko otvorený vzhľad. Večer ju naneste čistou maskarou.

Objemné riasy

Nie každý atrament zvláda sľuby nadpozemského objemu. Talek pomôže zvýšiť šance na bábkový vzhľad. Naneste jednu vrstvu maskary, potom ju posypte malým množstvom mastenca a výsledok opravte druhou vrstvou.

Tmavé kruhy pod očami

Ak ste unavení z tmavých kruhov pod očami, netrávte viac peňazí na korektorov. Skúste použiť balzam na pery na báze oleja. Aplikujte ju do oblasti pod očami ráno. To pomôže znížiť vrecia a zosvetliť tmavé kruhy.

Zelený čaj

Ďalší spôsob, ako sa vysporiadať s tmavými kruhmi pod očami - použité vrecká zeleného čaju. Ochladte ich, aby ste zvýšili efekt a aplikovali na oblasť okolo očí.

Kontrola akné

Zubná pasta už robí vynikajúcu prácu, aby si zuby v poriadku. Avšak, to môže byť použitý v boji proti akné. Pravidelná pasta (nie gél) pomôže znížiť zápal. Naneste malé množstvo na niekoľko minút a opláchnite vodou.

Krém na holenie

Ak naraz narazíte na holiaci krém, nenahrádzajte ho bežným mydlom. Silne schne pokožku. Lepšie použitie kokosového oleja. Olej bude vynikajúcim mazivom a zároveň zvlhčí podráždenú pokožku.

Detské obrúsky

Utierky vynikajúcu prácu pri odstraňovaní make-upu. Najlepšie je využiť možnosti detí, ktoré sú menej alergické.

Pery Concealer

Nemusíte kupovať matnú rúž, aby ste dosiahli primeranú povrchovú úpravu. Nasaďte si na pery trochu korektora a potom prikryte pery zvolenou farbou. Výsledkom je matný efekt.

Zvlnené riasy

Ak chcete získať najviac curled riasy, veľa dievčat používať špeciálne natáčky. Účinok môžete zvýšiť zahrievaním horúcim vzduchom zo sušiča vlasov.

Suchý šampón

Ak ste vlastníkom tenkých vlasov, váš večný problém je nedostatok objemu. Môžete ho dosiahnuť suchým šampónom. Naneste malé množstvo na korene a dôkladne rozšľahajte vlasy. Ak je pre vás dôležitý dlhodobý účinok, vyberte si lak na vlasy s práškovou textúrou. Pomôžu ďalej sa zbaviť tuku.

Rastú vlasy

Ak sa chcete rýchlo stať majiteľom dlhých vlasov, dávajte pozor na kokosové mlieko. Pomáha urýchliť proces. Po šampónovaní naneste malé množstvo na vlasy. To pomáha súčasne živiť kučery a eliminuje používanie klimatizácie.

Suchá koža

Majitelia suchej pokožky vedia, aká dôležitá je pre ňu výživa. Môžete mu poskytnúť medové masky. Med je prírodný antioxidant, ktorý pomáha suchej a citlivej pokožke bojovať proti negatívnym vonkajším vplyvom.

riasenky

Mnoho farebných rias, počnúc horným viečkom. Ale skúste zmeniť poradie a prejsť nižšie riasy prvý. Keď budete maľovať cez horné riasy, potom sa pozerajte dolu, čo spôsobí, že sa spodné riasy dotknú pokožky a na nej sa vytlačia riasy.

Dve rôzne maskary

Ak sa vám páči maximálny objem rias, použite na nich dva typy maskary. Naneste prvú vrstvu, nechajte ju uschnúť. A potom zakryte riasy iným typom maskary. Pomáha získať dramatickejší vzhľad.

Pomôcť popraskané pery

Zlé počasie a matné rúže doslova "zabiť" vaše pery. Ak ich chcete obnoviť, odstráňte praskliny a lúpanie, použite bambucké maslo. Zmierňuje bolesť a urýchľuje regeneračný proces.

Čistá pokožka

Koža odráža stav tela. Preto, bohužiaľ, dostať nádhernú pleť, nevenujú pozornosť potravinám, nebude fungovať. Začnite s rafinovanými sacharidmi a cukrom. Odstráňte tieto výrobky v malých porciách zvyknúť, a budete určite páči výsledok.

Pin
Send
Share
Send
Send