Dizajn a architektúra

Jedinečné miesta. Tieto tematické kaviarne majú svoj vlastný štýl.

Pin
Send
Share
Send
Send


Dnes musia majitelia kaviarní a reštaurácií tvrdo pracovať, aby prilákali zákazníkov. Nestačí poskytnúť útulnú atmosféru a dobrú kuchyňu - musíte prekvapiť! Majitelia týchto kaviarní v Južnej Kórei už dlho súhlasili s týmto princípom práce a ponúkajú návštevníkom niečo naozaj zaujímavé.

Cafeteria sieťAhoj mačiatko

Táto mačička je neuveriteľne populárna v Japonsku, kde sa narodila, a v celej Ázii. Kaviareň v Soule bola skvelým miestom na stretnutie s fanúšikmi obľúbenej hrdinky. Interiér je plný ružovej farby a obrázkov roztomilých mačiatok kdekoľvek si dokážete predstaviť. Mnohí ľudia túto kaviareň nazývajú inštitúciou pre „veľké malé dievčatá“.

Charlie Brown Cafe Sieť

Táto kaviareň oslavuje hrdinu komiksu, ktorý je známy svojimi neúspechmi a chybami. Nemenej slávny ako samotný Charlie je jeho pes Snoopy. O týchto hrdinoch vzniklo niekoľko kreslených filmov a na počesť psa dokonca nazvali mesačný modul kozmickej lode Apollo-10. Návštevníci kaviarne sa môžu priblížiť k svojim obľúbeným postavám čítaním o svojich dobrodružstvách, ktoré sú popísané priamo na okuliaroch s koktaily.

Kaviareň pre nadšených cyklistov

Zamestnanci tohto miesta podporujú každého, kto je pripravený opustiť auto a preniesť ho na dvojkolesového priateľa. Bicykle tu hrajú nielen dekoratívnu úlohu. Kým pijete kávu, pán je pripravený na opravu bicykla. K dispozícii je aj požičovňa a samozrejme pohodlné parkovanie na bicykli.

Kostým Cafe

Po zaplatení určitej sumy, môžete získať prístup k najzaujímavejšie oblečenie, vrátane svadobných šiat, a fotiť v nich. Môžete si vybrať rýchlosť, ktorá umožní prístup ku konkrétnej skupine kostýmov. V prestávke medzi armatúrami sa návštevníkom ponúkne káva a koktaily.

Cafe Library

V skutočnosti tu nie je toľko kníh, ale návštevníci majú možnosť pracovať alebo čítať v tichu. Táto kaviareň nie je najlepšou voľbou pre stretnutia s hlučnou spoločnosťou, ale milovníci, ktorí majú byť sami so sebou, budú potešení. Okrem menu máte pripravenú osobnú lampu a prístup k internetu.

Hogsmead Cafe pre fanúšikov Harryho Pottera

Na tomto mieste si môžete vyskúšať slávne krémové pivo (samozrejme, ak máte už 18 rokov) a fotografovať s čarovnou paličkou. Tu si môžete vyskúšať tvar každej zo slávnych fakúlt, nosiť dávkovací klobúk a dokonca lietať na metle!

Kaviareň pre milovníkov psov

Každý, kto nie je pripravený sa zobudiť o piatej ráno, aby mohol chodiť s domácim zvieratkom, môže so psom hovoriť v pôvodnej kaviarni. Okrem štandardného menu tu ponúkajú aj pochúťky pre štvornohý "personál".

Kaviareň pre milovníkov mačiek

Princíp inštitúcie je rovnaký ako v kaviarni pre psov. Zdravie každého zvieraťa je kontrolované veterinárnym lekárom. Väčšina mačiek s veľkým potešením chodí do kontaktu s návštevníkmi.

A konečne, kaviareň pre milovníkov ... oviec!

Chuť sa nehádajú a niektoré z týchto zvierat milujú najviac. Ovce sú všade, živé aj hračky. Zvieratá môžu kŕmiť špeciálnu liečbu a mŕtvicu.

Foto kaviareň

Zariadenie je zdobené mnohými obrázkami a každý, kto si objednal, môže použiť akúkoľvek šošovku na streľbu v tejto kaviarni.

WC Cafe

Návšteva tejto inštitúcie môže iba poradiť gurmánom, ktorí sú úplne bez predsudkov. Napokon, šálky sú vo forme toaletných misiek a obrúsky sú usporiadané vo forme produktov ľudskej činnosti. Niektoré jedlá vyzerajú príliš realisticky! Mnohí Kórejci, napodiv, potešení ...

Kaviareň so živými rybami

Kým si vychutnáte vašu objednávku, malé ryby vás zjedia! Nebojte sa, ochutnajú len stvrdnutú pokožku. Tento kozmetický postup je populárny po celom svete, ale je to v Južnej Kórei, ktorá je ponúkaná priamo v kaviarni.

Kaviareň s spoločenskými hrami

Nech myšlienka takejto inštitúcie nie je originálna, ale Kórejci túto záležitosť brali vážne. Každá navrhovaná hra je vybavená podrobnými inštrukciami a personál pomôže pochopiť pravidlá. V prestávkach môžete piť kávu a občerstvenie.

Pin
Send
Share
Send
Send