Histórie

9 rokov po svadbe, pár našiel darček, ktorý nebol rozbalený. Bol najlepší!

Pin
Send
Share
Send
Send


V každom manželstve sú vždy šťastné časy, a nie tak šťastní. História tohto svadobného daru môže naučiť veľa novomanželov!

„Dnes večer sme dali naše deti do postele a rozhodli sa si oddýchnuť. Nad pohárom vína sme s manželom diskutovali o blížiacej sa svadbe s príbuznými a že budeme dávať novomanželom. Začali sme hovoriť o našej svadbe, ktorá bola takmer pred 9 rokmi, a pokúsila sa spomenúť na dary, ktoré sa nám páčili a boli veľmi užitočné. A potom som si uvedomil, že dar, ktorý bol pre mňa drahý, stále leží rozbalený. Nebudete veriť, ale je to tak!

Na svadobný deň, môj manžel Brandon a ja sme dostali darček od mojej milovanej tety Alison. Na jednoduchom bielom poli bol nápis, ktorý znel: "Neotvárajte sa až do prvého boja." Počas 9 rokov spoločného života sme mali veľa argumentov, hádok a zabuchnutí dverí. Tam bolo niekoľko situácií, keď sme obaja mysleli na rozvod ... ale nikdy sme otvorili krabicu.

Zdá sa mi, že sme ho nechceli otvoriť, pretože by to symbolizovalo naše zlyhanie. Pre nás by to znamenalo, že by sme sa nemohli riadiť sami. Preto zakaždým, keď sme si mysleli, že to nebol ten čas, všetko nebolo také zlé. Bolo naozaj čas otvoriť krabicu? Čo ak máme pred sebou horšiu situáciu a nemáme krabicu?!?

Mysleli sme si, že v tomto boxe sa nachádza zlatý kľúč k spáse manželstva - určitý starý trik - ktorý novomanželia nepoznajú. Nakoniec sa teta a strýko oženili už takmer pol storočia. Mysleli sme si, že krabica by zachránila „nás“ - čo urobila.

A tak sme sa nakoniec rozhodli - otvorili sme ho.

Bol to najlepší darček, aký sme si kedy dokázali predstaviť. Boli tam dve obálky: jedna pre mňa pre môjho manžela. Každá obálka obsahovala peniaze a malú poznámku.

Katie, kúp si pizzu, krevety, alebo čo miluješ. A pripravte si kúpeľ na romantický večer. Love S láskou teta Alice

Brandon a kúpite si kyticu kvetov a fľašu vína. Love S láskou teta Alice.

Po dobu 9 rokov, krabica bola na hornej polici nášho šatníka, zbierať prach, ale to nejako učil nás toleranciu, porozumenie a kompromis. Naše manželstvo je oveľa silnejšie, stali sme sa najlepšími priateľmi, partnermi a spoluhráčmi. Dnes sme sa rozhodli otvoriť túto krabicu, pretože som konečne pochopil. Uvedomil som si, že všetko, čo je potrebné na vytvorenie silnej, šťastnej a zdravej rodiny, nie je v tejto skrinke - bolo to v nás. "

Pin
Send
Share
Send
Send