Kuchařství

Puff pečivo: myšlienky formácie hodné kulinárskych majstrovských diel

Pin
Send
Share
Send
Send


Preč sú dni, kedy si cukrárske výrobky na báze listového cesta, gurmáni, ktorí nie sú oboznámení s tajomstvom varenia, museli kupovať výlučne. Dnes je ľahké nájsť hotové cesto, dokonca vyvrhnuté. Po pridaní s možnosťou plnky je možné prijímať čerstvé praskácie pečivo. Možnosti vytvorenia môžu byť ľubovoľné číslo. Vedieť o nich, môžete rýchlo poskytnúť si bezkonkurenčné občerstvenie alebo obľúbené sladkosti, ktoré v priemere nebude trvať dlhšie ako pol hodiny na pečenie.

Pie Sun

Nič zbytočné, len dve okrúhle vrstvy cesta s medzivrstvou. Na spodnom kruhu zapadne vybraná verzia výplne, na vrchole je všetko uzavreté druhým kruhom. Umiestnenie skla do stredu, kruh je rozrezaný na niekoľko rovnakých častí - každý lúč by mal byť otočený dvakrát.


Klobásy v cesto

Nie je nič jednoduchšie, ako znížiť cesto na pásy a zabaliť klobásy v špirále. Na tento účel môžete použiť a orezať.

ruže

Všestranná verzia formácie, ktorá vám umožní dostať sa ako možnosť občerstvenia, a sladké pečivo. Cesto je tu tiež narezané na pásy a ako okvetné lístky môžete použiť klobásu alebo tenké plátky jablka. Na mazanie sa v prvom prípade používa kečup a v druhom sa zasekne alebo zasekne. Pás pridaný s náplňou je nevyhnutný len na otáčanie kotúča.


kanáliky

Je ľahké premeniť pásiky cesta do skúmaviek. To sa dá urobiť aj bez prítomnosti špeciálnych foriem. Alternatívou k nim by boli kúsky papiera na pečenie zložené vo vrecku. Vyplnenie trubíc môže byť nielen smotana, ale aj občerstvenie.

Spider line hemisféra

Pavučina sa stane sebestačným servírovacím prvkom. Môžete ju použiť na porcie šalátov alebo dezertov. Nakrájané cesto je dosť na to, aby sa ľahko natiahlo a položilo jablko zabalené vo fólii. V procese pečenia sa jablko zmäkne a zmenší sa, čo uľahčuje odstránenie dekoratívneho roštu.

Twisted Layer Cake

Pre taký koláč, budete musieť znížiť cesto na hrubé, asi 8 cm, prúžky. Výplň je položená pozdĺž pásu. Môže to byť: syr, olivy, huby, šunka, zelené fazuľky, orechy, ovocie vrátane marmelády, medu. Zvinuté cesto s plnkou vo vnútri je skrútené špirálou. V prípade potreby namažte vajcom a miazgou so sezamovými semienkami.


Snack Sticks

V pásoch cesta môžete zabaliť olivy, plátky šunky alebo ryby, stačí, aby ste v jednom z pásov cesta, ktoré nedosiahnu hranu o 1-2 mm, urobili zárezy a plnili výplň do ocasu.

soklová podlažná lišta

Vzhľadom na jedinečnú schopnosť listového cesta zvýšiť objem, postačuje urobiť rezy po obvode pozdĺž okraja, aby sa vytvorili strany a vložila sa upchávka do stredu. Nárazníky narastú. Tvar a variant naplnenia otvoreného koláča môže byť ľubovoľný.

Hviezdne potuchy

Aby ste vytvorili takéto potiahnutie, potrebujete dva štvorce cesta. Položte výplň do stredu spodnej časti a vytvorte snehové vločky cez zárezy v strede vrchu. Uvedenie jednej vrstvy na druhú, dostaneme hviezdu. Teraz ostáva len použiť nádobu alebo misku s vhodným priemerom a položiť ju pod ňou, odrezať prebytočné cesto a potom nakresliť vzor pozdĺž okraja vidličkou. Podľa rovnakého princípu si môžete urobiť veľký koláč.

Oddychy s náplňou

Cesto nakrájajte na obdĺžniky. Vizuálne ich rozdelte na polovicu. Na jednej z častí robíme cez zárezy v šachovnicovom vzore. Nasaďte plnku na polovicu bez zárezov, zakryte ju a pritlačte pozdĺž okrajov.


Existuje aj iný spôsob, akým nemusíte tvoriť každú vrstvu samostatne. Vyvaľkajte vrstvu cesta, ktorá zodpovedá veľkosti panvice. Podmienečne rozdeľte cesto na obdĺžniky. Na tento účel aplikujte značenie s rozšľahaným vajcom. Uprostred každého obdĺžnika položte plnku, nechávajte rozmazané miesta prázdne. Vyvrhnite ďalšiu vrstvu cesta, prikryte ich plachtou s výplňou, prepichnite vidličkou. Medzi nimi tlačíme prstami, a potom sme rez.

Ovocie v lístkovom cesta

S listovým pečivom ľahko improvizovať. Ak je to žiaduce, nie je pre neho ťažké dať akýkoľvek tvar. Môžete piecť na ňom polovice hrušiek alebo jabĺk, a dokonca aj zmes rôznych druhov ovocia alebo zeleniny.

Pin
Send
Share
Send
Send