Bytový nábytok

Zmena skromného prádla IKEA

Pin
Send
Share
Send
Send


Originálne kusy nábytku alebo slúchadlá môžu premeniť skromnú miestnosť na dizajnérsky priestor. Na vytvorenie nálady v spálni si mladé dievča vybralo zrkadlové plochy. Základy tvorivých experimentov slúžili ako lacné truhly IKEA, vyrobené z nenatretého dreva.

Okrem potrebného projektu:

  • Zrkadlové panely;
  • Farba v plechovke "kovová";
  • Lepidlo na montáž zrkadiel;
  • svorky;
  • komody;
  • lepidlo ultra silná fixácia;
  • čistič skla

Prvým krokom je starostlivo rozobrať každý kryt, odskrutkovať staré rukoväte. V tomto štádiu je možné merať vzdialenosť od každého okraja panelu.

Ďalej by ste mali maľovať hrany každého panelu plechovkou. Stredná časť bude skrytá pod zrkadlami. Ak je to potrebné, naneste farbu v niekoľkých vrstvách a čakajte na zaschnutie.

Zrkadlá boli objednané v dielni. Na tom istom mieste boli ošetrené hranami tak, aby bol rez bezpečný. Niektoré dielne poskytujú služby rezania zdarma. V každom prípade je lepšie zveriť túto prácu odborníkom.

Zrkadlá sú upevnené špeciálnym lepidlom „pre zrkadlá“. Dlhodobo vysychá, takže môžete nainštalovať zrkadlo na požadovaný povrch av prípade potreby upraviť jeho polohu.

Craftswoman nalepila zrkadlo na povrch každej zásuvky a potom na bočné panely zásuviek.

Potom sa rukoväte upevnia. Na tento proces sa použilo najsilnejšie lepidlo. Vzdialenosť od každého okraja je označená markerom tak, aby sa nemýlila. Ďalej boli zrkadlá upevnené špeciálnymi klipmi. V tejto polohe by mali schnúť aspoň dvadsaťštyri hodín.

Posledná fáza - čistenie zásuviek zo stôp po práci. Bez čistenia skla je to takmer nemožné.

Samozrejme, takýto nábytok si vyžaduje osobitnú starostlivosť. Vždy by ste mali dávať pozor, aby ste nezanechali stopy na povrchu. Ale výsledok stojí za to - spálňa vyzerá úžasne!

Pin
Send
Share
Send
Send