Oblečenie

Letné oblečenie: zaujímavé nápady na šortky

Pin
Send
Share
Send
Send


Šortky sú pohodlné oblečenie, najmä v najhorúcejšom počasí. Ak ste nemali čas, aby ste si "veľmi" pár, tu sú niektoré originálne nápady. Vyzbrojte sa nožnicami, starými džínsami a doplnkami. Výsledok bude vec, ktorá vás poteší bez sezóny.

Kovové krátke šortky

Budete potrebovať:

  • Staré džínsy;
  • Nity s hrotmi;
  • ostré nožnice;
  • a špeciálne nástroje na upevňovanie nitov

Najlepší spôsob je použiť staré šortky, v ktorých sa cítite pohodlne. Pre tieto zmeny perfektné obľúbené džínsy s dobrým strihom, ktorý sa objavil diery. Strih nohy, a potom ísť okolo okraja rezu pomocou skrutkovača tak, aby sa objavil otrhaný efekt.

Pridajte hroty a väzby. Môžete si vybrať tie, ktoré nevyžadujú špeciálne nástroje na upevnenie - majú špeciálne držiaky. Cool šortky sú pripravené!

Osviežte staré kraťasy so zaujímavými detailmi.

Niekedy, na vytvorenie veci úplne nového štýlu, stačí pár zaujímavých detailov. Pridajte ich do oblasti vrecka - tento neporiadok je veľmi jednoduché.

Mestské šortky s manžetami

Nie všetci milovníci šortiek dávajú prednosť extrémne krátkej dĺžke. Módne šortky s manžetami - možnosť pre tých, ktorí uprednostňujú dlhšie.

Tento projekt je ideálny pre prepracovanie zastaraných džínsov s roztrhnutými kolenami. Ak nemáte dostatok dĺžky na vytvorenie manžety, môžete ju pridať do spodnej časti nohy.

Znížte požadovanú dĺžku. Ak sú džínsy dosť úzke, potom sa vytvorila manžeta, ktorá sa práve zvinula, s najväčšou pravdepodobnosťou nebude fungovať. Preto, okrem požadovanej dĺžky, pridajte len 5 cm na prídavky švu.

Vystrihnite manžety zo spodnej časti nohy a nezabudnite na švy.

Zostáva tesnenie častí kolíkmi a ich zošitie.

V oblasti bočných švov zabezpečte brány skrytými stehmi.

Originálne džínsové šortky s "vesmírnou" potlačou

Budete potrebovať:

  • kraťasy;
  • bielidlo;
  • striekacia fľaša;
  • kefka na zuby;
  • akrylové farby

Ak chcete začať s, sprej kraťasy s bielidlom. Zafarbí určité miesta. Ak chcete, aby škvrny boli jasnejšie, prechádzka okolo látky s špongiou namočenou v bielidle. Po vysušení môžete pridať farebné akcenty.

Na zubnú kefku alebo hrubú kefku naneste akrylovú farbu riedenú vodou. Potom prikryte šortky farebnými sprejmi, zatlačte na zdriemnutie a pustite.

Pridajte trblietky

Bežné šortky môžu byť očarujúce glitrovým prámikom a textilným lepidlom. Stačí vyplniť priestor pre vrecká.

Elegantné šortky

Upevnite okraj krátkych kolíkov a nakreslite obrys každého zuba. Pozdĺž načrtnutých čiar prechádzajte strojovým stehom. Dôležitým bodom je, že okraje látky by mali byť opatrené cik-cak, aby sa zabránilo odlupovaniu.

Pohodlné bielidlo na použitie zložitých vzorov na denim

Ak chcete šortky s grafickým vzorom - farba alebo bielidlo by malo byť dosť hrubé. Rozpustite škrob v teplej vode a varte pomerne hrubú pastu. Pridajte k tomu trochu chlórového bielidla. Kaša sa nechá prejsť sitom. Toto zloženie je veľmi vhodné pre prácu so šablónami.

Šortky Cat Style

Autor zmeny sa rozhodol na svojich krátkych nohaviciach vykresliť hrdinu slávnej meme - nespokojnej mačky. Ideálnym materiálom pre tento účel sú akrylové farby alebo farby na maľovanie na tkanine.

Spodok šortiek bielil. K tomu môžete použiť bielu farbu alebo bielidlo.

Za zhora bola látka zatemnená farbou z valca. Na vreckách s čiernymi farbami kontúry očí. Biela - označená budúcim nosom.

Predné mačky.

Zostáva pridať detaily. Mačka už sa na teba pozerá nespokojne!

Šortky Ombre Lace

Natrite šortky, zakryte ich kusom papiera. Pre ďalšiu vrstvu zdvihnite hárok a naneste farbu na celý otvorený priestor. Takže môžete vytvoriť efekt ombre.

Elegantné čipky šortky

Naplňte celú tkaninu čipkou. Môžete ho upevniť textilným lepidlom alebo jednoduchým strojovým stehom. Vyzerá to veľmi pôsobivo!

Tie Dye Bright šortky

S pomocou farbív na tkanine, môžete vytvoriť najmodernejšie farby tejto sezóny.

Nádherné boho šortky

Ozdobené šortky môžu byť originálne priadze tkané vlastnými rukami. Projekt bude trvať veľa času, ale výsledkom bude naozaj jedinečná vec. Na upevnenie pásky použite textilné lepidlo.

Pin
Send
Share
Send
Send