Hobby

Čas sa zbaviť balíčkov. Šite módnu tašku zo starého trička

Pravdepodobne každý v skrini je pár (alebo ešte viac) starých tričiek, ktoré vyzerajú dobre, ale z rôznych dôvodov sa už dlhú dobu nosia. Neexistuje žiadna túžba odhodiť ich. Čo si o nich môžete myslieť? Niečo praktické a krásne? Dobrá cesta von je módna taška zo starého trička! Môžete šiť za menej ako päť minút.

Všetko, čo potrebujete, je:

  • staré tričko;
  • šijací stroj;
  • nožnice.

Začíname:

1. Otočte tričko smerom von a šite cik-cak steh v priamke cez spodnú časť košeľa, 3-5 centimetrov odspodu. Linka na začiatku a na konci pre pridanú silu. Potom, pre lojalitu, prejsť cik-cak steh druhýkrát.

2. Ak chcete urobiť orezávacie rohy tašky, pridajte cik-cak steh uhlopriečne v každom rohu, ako je znázornené na fotografii nižšie. Potom odrežte prebytočnú tkaninu.

3. Potom odrežte rukávy a hrdlo, ako je znázornené na fotografii, pre prvú rukoväť. Pre druhú možnosť si pozrite metódu na fotografii nižšie.

4. Ďalej, šiť cik-cak steh pozdĺž vrcholu, kde sa nachádza golier vytvoriť popruh. Rovnako ako v prvej fáze, uistite sa, že šijete zadnú oblasť na začiatku a na konci a prejsť švu aspoň dvakrát pre extra silu.

5. Odrežte prebytočnú tkaninu a vyberte vrecko.

Tu sú dva varianty rukoväte pre vrecko. Môžete si vybrať podľa svojho vkusu:

Vezmite si tento vak so sebou do obchodu s potravinami alebo na trh, aby ste ešte raz nepoužili plastové vrecká. Ak chcete byť úprimný, táto taška vyzerá tak cool, že môžete nosiť rovnako, že v každodennom živote!