Móda

5 štýlový vzhľad klasickej bielej košele

Pin
Send
Share
Send
Send


Klasická biela blúzka je vec, ktorá zaujíma zvláštne miesto v šatníku. Jeho prítomnosť je povinná bez ohľadu na sezónu. A predsa v letných štýloch je určitá chuť, schopná dať obrazu zvláštne kúzlo, aby mu dodalo dotyk ľahkosti a vzdušnosti. Niekedy tí, ktorí sa radi predvádzajú v bielom, budú môcť používať kancelárske blúzky a košele už vo svojom arzenále. V niektorých prípadoch stačí, aby ste ich perepegnut, zachytili pás, vyhrali rukáv alebo pridali uzol. Vytvorené obrázky sú univerzálne. V takých šatách sa cítite uvoľnene, prestáva byť nudný a zároveň je ideálny pre prácu.

Nepoškvrnený zábal

Zabalené blúzky vždy vyzerajú skvele. Ak je to žiaduce, takáto blúzka môže vyzerať ako úplne priliehajúca, alebo naopak má prekrytie.

Štýlové vrstvenie

Biele tričko môže byť rozopnuté. Prvok vrstvenia dodáva len malú voľnosť, ale nepoškodzuje vôbec.

Neočakávaná silueta a nielen

Kompletné klasiky s twist. Neobvyklá silueta, vlastný dizajn spodnej časti, struny alebo rukávy na rukávoch - to všetko bude vyzerať výhodne a netriviálne.

Nikto nezrušil krátky rukáv!

Špeciálne kúzlo bielej košele na gombíky je, že sa ľahko kombinuje s väčšinou letných lukov. Môžete ho nosiť s maxi sukňou, nohavicami.

Klasický a trochu chuť

Nosenie bielej košele v lete môže byť iné. Nikto nebude zasahovať do len zastrčiť rukáv a zachytiť manžetu so sponou alebo nechať jeden alebo niekoľko tlačidiel zapnutých na úrovni hrudníka. Ďalším spôsobom, ako urobiť klasickú zábavu, je zviazať podlahy v uzle.

Pin
Send
Share
Send
Send