Výzdoba

17 myšlienok použitia "jednoduchých" ponožiek

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý apartmán má malý portál, ktorý skôr alebo neskôr dostane jednu ponožku z páru ... A s tým sa nedá nič robiť. Nebojte sa márne, pretože aj z jednej ponožky môžete urobiť veľa užitočných vecí.

1. Ako kryt dáždnika použite ponožku.

Dáždnik vám môže slúžiť roky, ale pamätajte si, kde je jeho kryt preč, môže to byť veľmi ťažké. Ak chcete mať príslušenstvo s vami bolo pohodlnejšie, stačí naň vytiahnuť obyčajnú bavlnenú ponožku.

2. Šiť bábiku outfit

Z tenkej pleteniny môžete šiť veľmi elegantné oblečenie. Vyberte si nové ponožky bez stopy ponožiek, inak to bude vyzerať drsne a nedbalé.

3. Šiť detskú hračku

Vezmite si najkrajšiu ponožku a utrite ju inými vecami (môžete dokonca ponožky s vážnymi chybami). Oči môžu byť šité pripravené, alebo jednoducho vyšívané hodvábnymi niťami.

4. Stará ponožka môže byť veľkým krytom mopu

Zvlášť vysoká ponožka s dlhým našuchoreným vlasom. Po vyčistení sa môže umývať v stroji.

5. Zabaľte hrnček alebo horúce sklo.

Tento prípad ochráni vaše ruky pred horúčavou a nápoj nedovolí vychladnúť. To môže byť zviazané, ale šité z ponožky oveľa rýchlejšie.

6. Chráňte laminát pred poškriabaním.

Moderné stoličky, najčastejšie majú špeciálne nohy, ktoré sú navrhnuté tak, aby chránili podlahy pred poškriabaním. Ale ak sa vám páči vinobranie alebo domáci nábytok, táto rada bude veľmi užitočné.

7. Šiť teplé rukavice bez prstov

Rukavice chránia ruky pred chladom, ale nie sú vždy vhodné na prácu. Vytvorte užitočné príslušenstvo, ktoré môžete nahradiť.

8. Vyčistite žalúzie

Môžete to ľahko urobiť tým, že na paži položíte starú ponožku.

9. Nafúknite neobvyklé mydlové bubliny.

K tomu je potrebné upevniť ponožku na odrezaný vrch plastovej fľaše. Ponorte zariadenie do mydlového roztoku a prefúknite ho cez krk. Dostanete hustú penu.

10. Nájdite stratené drobnosti.

Prsteň alebo náušnice, ktoré sa prevalili cez pohovku, chcem nájsť predtým, než spadnú do vysávača. Vyberte kefu a položte ponožku na rúru, zaistite ju gumičkou. Vaše veci teraz nespadnú do prachového priestoru.

11. Šiť oblek pre malého psa.

Niektoré plemená nie sú prispôsobené na chôdzu v mraze. Zohrejte ich bez toho, aby ste utrácali peniaze.

12. Vytvorte vrecko na skrinku.

Balenie ponožky s vlnou alebo vlnou, pridaním niekoľkých kvapiek esenciálneho oleja na ne. Alternatívne môžu byť do ponožky naliate suché aromatické byliny, ako napríklad mäta alebo bazalka. Dajte takú tašku do skrine a veci budú voňať. Ak sa chcete zbaviť mora, použite levanduľový olej.

13. Vytvorte vankúš pre ihly a kolíky.

Ponorte ponožku penovou gumou, vatou alebo inými ponožkami.

14. Vytvorte pohodlnú vyhrievaciu podložku.

Naplňte ponožku ryžou alebo soľou, ktorá sa zahrieva v mikrovlnnej rúre. Tento ohrievač je vhodný na ohrev nosa a krku.

15. „Teplé“ kvetináče

Ak máte niekoľko hrncov rôznych vzorov na okne alebo vaše hrnce nie sú v najlepšom stave, aby jednoduché farebné kryty na dne. Teraz sa všetci stanú súčasťou jednej skladby.

16. Šiť príslušenstvo pre módne vlasy.

Špeciálne valce na vytvorenie odmernej "šišky" možno zakúpiť v špecializovanom obchode, a môžete si ponožku. Vystrihnite výtok a rolujte ponožku. Potom ho položte na vysoký chvost a zavrite ho vlasmi. Zostáva zaistiť gombíky "bagel".

17. Urobte kabelku na drobnosti

Použite špeciálny držiak, ktorý si môžete kúpiť v šijacej dielni alebo odrezať od starej peňaženky, ktorá nie je v poriadku.

Pin
Send
Share
Send
Send