Vyšívanie

Beadwork na lane. Majster triedy na vytvorenie ohromujúci dekorácie

Pin
Send
Share
Send
Send


Korálky výšivky na lane - to je veľmi zaujímavá a vzrušujúca práca, výsledkom ktorého je chladné dekorácie, vytvorené vlastnými rukami. Bude to trvať trochu do práce - v skutočnosti, lano s priemerom 5-8 mm (to môže byť akékoľvek, ale lepšie s bavlneným prameňom, šnúra na šnúrky je perfektná) a korálky (môžete splietať dekoráciu rovnakej farby alebo robiť farebné vložky vzory). Budete tiež potrebovať niť s ihlou a spona na dekoráciu (predáva sa v každom obchode pre kreativitu).

Anya Chudi Anya Chudi

S touto jednoduchou technikou môžete urobiť nielen korálkový náhrdelník, ale aj roztomilý náramok, ktorý je vyšívaný ešte rýchlejšie. Začíname:

1. Závit upevníme ihlou s niekoľkými uzlami od okraja lana, ako na začiatku akejkoľvek výšivky. Potom začneme navliecť korálky na vlákno cez ihlu - v rovnakej farbe, alebo premýšľať nad vzorom a alternatívnymi farbami. Skrutkujeme niť s korálkami natiahnutými okolo nej okolo lana, ale nie veľmi tesné. Na nejakú dobu (3-5 otáčok okolo lana) jednoducho navlečeme korálky a otočíme niť bez toho, aby sme niečo viazali.

2. Keď je prvá „šarža“ guľôčok pripravená, upevníme závit do lana. Tu sa navigujte sami: je lepšie robiť krátke odbočky a častejšie upevňovať niť tak, aby hotová práca vyzerala úhľadne. Okrem toho vám nedovolí vystúpiť, najmä ak je navrhnutý vzor zložitý. Ale samozrejme, čím častejšie sú závity pevné, tým dlhšie to bude trvať. Niť sa fixuje jednoducho: ihla sa dostane dozadu v rade, je vyvedená von. Opakujte 2-3 krát.

3. Vlákno zobrazujeme presne tam, kde sa prikrývka zastavila - to je úhľadne, na strane tkaniny, cez posledné 2-3 perličky.

4. Navliekanie novej „šarže“ guľôčok a pokračovanie v práci až do konca, pravidelné upevňovanie nití do lana v uzloch.

Zapínanie je najpohodlnejšie šité na okraj bavlnenej šnúry na bielizeň, budete sa musieť drotiť so syntetickou. Nádherný korálkový náhrdelník je pripravený!

Pin
Send
Share
Send
Send