Tipy

Nikdy by som si nemyslel, že kvety "láska" vodka! 10 skvelých nápadov pre záhradu a nielen.

Pin
Send
Share
Send
Send


Čoskoro čaká jar! Začne ďalší prázdnin. "S vlastnými rukami" pripravil 10 dômyselných rád pre tých, ktorí sa venujú kvetinárstvu, záhradkárstvu, záhradníctvu a nielen.

Pokúste sa vziať na vedomie aspoň niektoré užitočné nápady. Všetky boli testované v praxi a priniesli požadované výsledky. Vďaka týmto tipom môžete výrazne zjednodušiť svoj život.

Nápady na darcovstvo

Použitie lepenky z role toaletného papiera, aby sa biologicky odbúrateľné vane pre sadenice. Vložte kartón ako na fotografiu a vložte do neho zem.

Chcete zlepšiť chuť domácich paradajok? Potom pridajte do pôdy trochu jedlej sódy. To vám pomôže pestovať viac sladkých paradajok.

Udržujte svoje záhradné náradie v hrnci s pieskom a nehrdzavejú.

V nádobe s ľadom zmrazte malé množstvo bylinnej vody. Týmto spôsobom budú uložené lepšie.

Nalejte pohár vodky do vázy s vodou, kde sú rezané kvety. Prečítajte si všetko správne! Kvety, samozrejme, nebudú mať slávnostnú náladu, ale nebudú tak rýchlo vädnúť.

Urobte starý kvetináč zo starej citrónovej kôry. Nakrájajte ovocie na polovicu, vyberte dužinu a urobte malý otvor v spodnej polovici kôry. Potom naplňte hrniec s pôdou a zasadiť malé sadenice.

Okrem toho môžete použiť vaječné škrupiny ako hrniec, napríklad rastlín pšenice trávy v ňom. vynikajúci nápad na Veľkú noc!

Neodhadzujte kávové usadeniny, je lepšie hnojiť pôdu s ňou. Nejde len tak vrchný obväz pre rastliny, ale tiež chráni pôdu pred škodcami.

Použite banánovú šupku ako hnojivo na ruže, Obsahuje veľa draslíka, čo prispieva k lepšiemu doplňovaniu týchto kvetov a chráni ich pred chorobami.

Vďaka týmto tipom sa stanete skutočný záhradník, Urobte si dobrú úrodu!

Pin
Send
Share
Send
Send