Bytový nábytok

Úžasné exteriérové ​​návrhy: nápady na dizajn dreveného nábytku

Pin
Send
Share
Send
Send


Prírodné drevo je ušľachtilý materiál, nábytok a budovy, z ktorých ozdobí každý dvor. Ak sa rozhodnete umiestniť drevený dekor do záhrady, nezabudnite vziať do úvahy niektoré dôležité tipy.

Nezabudnite na kvalitnú impregnáciu. Ak chcete robiť bez maľby, skryť farbu a textúru, dávajte pozor na transparentné laky a iné nátery, ktoré zachránia dekor pred hnilobou.

Nevystavujte drevo dlhšej vlhkosti, zníži životnosť akéhokoľvek náteru. Ak obyčajný nábytok prežije dážď, treba sa vyhnúť trvalému hromadeniu vody na povrchu.

Uistite sa, že v blízkosti nábytku nie sú žiadne okuliare, ktoré by mohli spôsobiť efekt šošovky porušením lúčov slnka. V suchom počasí hrozí, že sa táto oblasť zapáli.

S dreveným dekorom v záhrade zvážte umiestnenie ohniska alebo ohňa. Čím bližšie sú tieto objekty, tým viac musíte sledovať náhodné iskry.

Ak váš nábytok je vo vlhkom a tienistom mieste, nezanedbávajte ďalšie ošetrenie plesní a húb.

Akákoľvek aktualizácia lakového náteru by mala začať úplným odstránením starej vrstvy!

Zaujímavou možnosťou liečby je impregnácia dreva s účinkom tónovania. Môžete zmeniť farbu dreva a zachovať textúru.

Matná farba bude na drevo vyzerať prirodzenejšie a musí byť aktualizovaná menej často.

Pre dekoratívne kvetinový záhon z dreva, je potrebné zabezpečiť vysoko kvalitné odvodnenie, inak prebytok vlhkosti môže zničiť dekor.

Bytový nábytok môže byť použitý na ulici, ale vyberte si ľahké predmety, ktoré sa ľahko čistia v dome počas dažďa.

Ak robíte nábytok sami, venujte osobitnú pozornosť lešteniu.

Získať sadu krytov pre váš nábytok, v zlom počasí príde vhod. Ekonomická možnosť - veľké vrecia na odpadky. Používajte ich počas tvrdých mrazov alebo dlhých dažďov.

Neošetrené drevo sa musí čistiť aspoň raz ročne. Vyberte si dni s vynikajúcim slnečným svitom, umyte nábytok a nechajte ho dôkladne vyschnúť.

Ideálna voľba pre malé plochy - skladací nábytok. Zaberá veľa miesta len pri použití.

Pin
Send
Share
Send
Send