Výzdoba

Veľmi roztomilé šteniatka na výzdobu interiéru

Len sa pozrite na tieto cuties! Charizmatické, roztomilé, priťahujúce pozornosť k sebe, sú vyrobené zo zvyškov priadze. Proces vytvárania očarujúcich je jednoduchý. Aj dieťa môže zvládnuť takúto prácu. Psy sú dokonalé aj pre spoluvytváranie, stanú sa skutočnou pýchou. Môžete si ich aj za darček, ale to je lepšie pre seba. Koniec koncov, bude veľmi ťažké vysvetliť dieťaťu, že takéto očarujúce šteňa by malo byť navždy dané niekomu.

Na výrobu šteniatka budú potrebovať nasledujúce materiály:

  • prázdna plastová plechovka správnej veľkosti;
  • niektoré vlákna;
  • ozdobné gombíky alebo perly na oči a výtok;
  • orezávanie plsti alebo vinylu;
  • niektoré tkaniny pre luky alebo hotové elastické pásky;
  • lepiaca pištoľ;
  • balenie kartónu.

Spotreba závitu priamo závisí od veľkosti nádoby, ktorá slúži ako základňa. V každom prípade budú potrebovať trochu. Ak chcete začať s, vezmeme pruh kartónu, ktorého výška je asi o tretinu vyššia ako výška plechovky a my ho vietor. Výstupom by mali byť 3 pradienky 35 otočiek, zachytené vláknom v strede. Okrem toho musíte urobiť 2 malé pom-pom. Môžu byť vyrobené priamo na prstoch alebo použiť pre pohodlie vidlice alebo kus lepenky. Ďalej musíte prikryť veko a nádobu so závitom v špirále. Prípravná fáza je u konca.

Choď na zhromaždenie. Z každého konca odrežte každý zväzok. Namiesto „ôsmich“ dostávame poličky 3 zväzkov dlhých nití zachytených v strede. S každým z nich pracujeme postupne.

Nájdeme stred veka a prilepíme 1. zväzok na križovatke. Potom zbierame nádobu a prilepíme druhý zväzok tak, že jeho stred je bezprostredne pod vekom a je umiestnený kolmo na 1. zväzok.

Tretí zväzok je tiež zlepený, ale z opačnej strany. Potom zostáva len redistribuovať vlákno.

Oddeľte polovicu prameňov od bočných nosníkov a zozbierajte ich na vrchole hrebeňa. Orezajte a narovnajte závity nad a pod. Telo dopĺňame pompoms-legs. Na základni hrebeňa pripojte luku.

Zostáva len lepiť oči, nos a jazyk. Pred prilepením jazýčka jemne ťahajte niť na boky, aby ste ich nastavili správnym smerom.

Náš malý pes je skoro pripravený. Zostáva len narovnať vlákna a podľa potreby ich orezať.

Viac informácií o produkcii charizmatických šteniatok vo videu: