Výzdoba

13 tipov pre praktické použitie plastových nádob

Dnes vyrábajú plastové nádoby takmer akéhokoľvek tvaru a veľkosti. A hoci je veľmi vhodné ich používať na skladovanie, z hľadiska dizajnu, nie sú ani zďaleka dokonalé. Preto musia byť skrinky a podnosy skryté, zamknuté v skriniach, vyčistené pod posteľami alebo umiestnené v pivniciach av podkroví.

Ale môžete použiť jeden z 13 originálnych riešení, ktoré pomôžu umiestniť kontajnery do interiéru každej miestnosti. Teraz môžu ubytovať všetky vaše veci, vzdať sa nábytku navyše.

1. Vertikálne skladovanie

Plechy na pečenie a pekárenské výrobky zaberajú veľa miesta v kuchyni, ak ste zvyknutí umiestniť ich do rovnakej polohy ako pri varení. Jeden plech na pečenie môžete položiť na iný a umiestniť do rúry. Ale v tomto prípade, aby ste získali právo, musíte zvýšiť zvyšok. A zakaždým, keď pred varením, rúra musí byť uvoľnená ... Výhodnejšou možnosťou je uložiť tieto riady vertikálne, pomocou vysokej nádoby na to. Teraz stačí vybrať požadovaný tvar ...

2. Nasaďte do každého interiéru

Samotný plast môže vyzerať trochu lacnejšie v spálni alebo obývacej izbe. Preto, ak potrebujete usporiadať krásny úložný priestor, ktorý bude kombinovaný s nábytkom a doplnkami, stačí pridať pár detailov ... Lepidlo na steny kontajnera s rovnakými textíliami používanými na deky, záclony alebo vankúše. Priehľadný plast bude výhodnejší, ak ho budete maľovať akrylovou farbou z plechovky. Okrem toho môžete namontovať kolesá zakúpené v obchode s nábytkom. Ako rukoväte používajú lano alebo jutový povraz.

3. Skryte všetky nepotrebné

Posilniť niekoľko plastových nádob s preglejkou, a potom plášť s akýmkoľvek nábytkom tkaniny. Ak chcete, aby lavička bola mäkšia a pohodlnejšia, pridajte medzi tkaninu a preglejku niekoľko vrstiev polyesterového polstrovania. Namiesto polstrovaného polyesteru, môžete použiť starú, mimo prevádzky, deku. Namiesto tkaniny, ak je to potrebné, použite deku. Takéto riešenie je ideálne pre odnímateľné puzdro, pretože takýto nábytok sa dá ľahko rozobrať a použiť na iné účely.

4. Použite priestor múdro

Hlboké police sú dobré, pretože do nich môžete uložiť veľa potravín. Ale čo sa nachádza v blízkosti zadnej steny, zvyčajne nie je ľahké sa dostať. A ak ešte niečo potrebujete, musíte obrátiť všetky akcie nahor. Ale ak položíte jednoduchý plastový podnos na takúto poličku, úloha bude oveľa jednoduchšia. Teraz máte analógový posuvný regál, ktorý sa navyše veľmi ľahko umýva. Môžete nalepiť krásne štítky na zásobníky, a to bude ešte jednoduchšie udržať poriadok.

5. Usporiadať predsedníctvo

Taký pohodlný skladovací prvok nábytku ako kancelárie, z nejakého dôvodu vyšiel z módy. Ale v takomto komore s veľkým počtom posuvných políc je veľmi jednoduché skladovať rôzne drobnosti a papiernictvo. Môžete organizovať "úrad" na vlastnú päsť, vybaviť pravidelné otvorené hrudník s rôznymi kontajnermi rovnakého tvaru a veľkosti. V takýchto boxoch je veľmi vhodné skladovať materiály na vyšívanie a pracovné nástroje. A zozbierané pod jednou strechou budú kontajnery vyzerať oveľa elegantnejšie.

6. Zorganizujte zoologickú záhradu

Všetky hračky sú vhodne zostavené do takej nádoby. Pre svoje usporiadanie budete potrebovať vlnené lano, šnúru alebo povraz a kolesá na nábytok. Niekoľko zvierat môže byť upevnených priamo na okraji krabice a potom bude pre dieťa ľahšie zistiť, čo dať. Ak má detská izba priestor pre niekoľko kontajnerov, môžete označiť rôzne zvieratá ako „zodpovedné“ za ich typ hračiek.

7. Všetko v dohľade

Dizajn detskej izby umožňuje takýto demokratický materiál ako plast. Preto môžu byť kontajnery ponechané bez ďalšej úpravy. Jednoducho dodajte každú krabicu farebnou nálepkou, na ktorej bude podpísaný určitý typ hračky. A nájsť tú správnu vec bude veľmi jednoduchá.

8. Pridajte farbu

Malé plastové zásuvky so zásuvkami sú vhodné na skladovanie kozmetiky. A aby sa zlepšil ich vzhľad, môžete použiť akrylovú farbu. Najpohodlnejší spôsob práce so sprejom. Môžete si vybrať niekoľko farieb v harmónii a použiť vzor pomocou šablóny. Šikovná vec môže teraz ozdobiť spálňu alebo kúpeľňu.

9. Použite miesto pod posteľou

V tomto prípade sa kontajner stále ponúka na schovávanie. Ale aby bolo veľmi pohodlné a funkčné. Malé pero a kolesá vám umožnia využiť priestor pod posteľou na uloženie posteľnej bielizne. Tento dizajn je vhodný pre tie veci, ktoré musia byť skryté každý deň. Môžete ušetriť na posuvné skrinky, a dovoliť matrac pohodlnejšie.

10. Udržujte chodbu v čistote.

Vo veľkej rodine na chodbe často stojí veľa párov topánok. Preto aj v čistej miestnosti vzniká pocit zmätku. Snažte sa držať topánky v špajzi, každý s oddeleným boxom. Ak chcete zabrániť tomu, aby sa topánky dostali do neporiadku, môžete nalepiť fotografie rodinných príslušníkov na osobné priestory plastovej komody.

11. Všetko na policiach

Vo veľkých plastových kontajneroch je veľmi vhodné skladovať veci, ktoré sú zriedkakedy potrebné. Môžete vyplniť takúto pivnicu alebo špajzu a nemusíte sa obávať, že sa stratí požadovaná položka. Plastové boxy sú navrhnuté tak, aby sa dali na seba namontovať. To je len vtedy, ak potrebujete niečo, čo je uložené nižšie, celá konštrukcia bude musieť byť rozobratá. Preto je oveľa pohodlnejšie organizovať domáce regály z drevených tyčí. Môžete ich naplniť podľa potreby zakúpením nových kontajnerov.

12. Použite každý palec!

Aby nedošlo k rušeniu podlahy a stien, môžete zariadiť skladovanie vecí priamo pod strechou. Na realizáciu tejto myšlienky budete potrebovať poličku z kovového pletiva a mnoho identických kontajnerov. Teraz veci nebudú neporiadok použiteľný priestor. Nezabudnite si pohodlný štafle!

13. A pokročilá verzia ...

Rôzne veľkosti a tvary plastových kontajnerov umožňujú použitie takmer akéhokoľvek miesta v dome na skladovanie. Môže to byť police pod stropom, nad dverami a na akomkoľvek inom mieste. Môžete špehovať niekoľko nápadov v priemyselných budovách ... Zoraďte všetky malé veci a nájdite si miesto pre každú skupinu. A udržiavanie poriadku v dome bude oveľa jednoduchšie!