Dizajn a architektúra

10 skvelých nápadov pre malé balkóny

Mnohí z nás žijú v bytoch, čo nejakým spôsobom obmedzuje voľný priestor. Aj keď je balkón, je to často malé a zbytočné veci sú pridané k nemu. Je na čase sa zbaviť starých vecí a premeniť ich na útulné a užitočné miesto.

Ak máte otvorený balkón, neváhajte ho naplniť zeleňou. Krabičky možno umiestniť pozdĺž koľajníc, a po stranách si môžete zariadiť stôl a malý hrudník s mäkkými pohovkami. Môžete na ňom sedieť, tešiť sa z teplého večera a vložiť nepotrebné veci.

Ak je balkón je naozaj malá, rozbiť kvetinovú záhradu na to, vyplnenie celého priestoru s rastlinami. Áno, prístup k nemu nebude, ale otvorenie dverí vo vnútri si môžete vychutnať zeleň. Ak balkón stojí na slnečnej strane, môžete dokonca zasadiť ovocie, ako je citrón. A v zime, aby ho do domu.

Na tomto malom balkóne sa používa úplne iný prístup. Maximálny zelený nábytok. Malá stolička alebo pár stoličiek sa zmestí takmer do každého balkóna, a malý stôl vám umožní vychutnať si kávu v dopoludňajších hodinách.

Táto možnosť je určená pre tých, ktorí chcú spojiť trochu všetkého. Tu sú boxy a vane s rastlinami, malý jedálenský stôl so stoličkami. Ak chcete pridať balkón pre pohodlie, použite podlahové dlaždice pod stromom.

Tento balkón, aj keď malý, je veľmi praktický. Miesto bolo nájdené pre stoličku, stôl a rastliny, ako aj pre dekoratívne predmety. Koberec pomôže, aby bol priestor teplejší a útulnejší. Len nezabudnite odstrániť v daždi.

Najviac minimalistická a jednoduchá možnosť. Chcete piť šálku kávy a pozrieť sa na ulicu? Jednoduchý stôl a stoličky nebudú zaberať veľa miesta a budú lacné.

Malý balkón môže byť umiestnený na balkóne, otáčaním starej skrine do neho, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou už tam stojí.

Aj ten najužší balkón sa môže zmeniť na zaujímavý priestor. Zaveste boxy s rastlinami a vyplňte voľný priestor jednoduchým nábytkom.

To je skvelá voľba pre uzavreté balkóny, môže ľahko ubytovať hojdacia sieť. Budete prekvapení, ale nepotrebujete veľa miesta.

Tento balkón je veľkým pokračovaním obývačky. Najmä v letnom období. Sekcionálna pohovka nezaberie veľa miesta, vrch môže byť naplnený mäkkými vankúšmi, ktoré sú na zimu odobraté. A rastliny a stôl dodajú viac pohodlia.