Dizajn a architektúra

Raj doma alebo ako premeniť presklený balkón

Aj keď je plocha vášho balkóna niekoľko metrov štvorcových, je to dosť na to, aby sa prejavila kreativita a kreativita. Zasklený balkón sa môže premeniť na miesto na relaxáciu a čítanie vašich obľúbených kníh, pracovného úradu, knižnice a dokonca aj spálne.

Jedáleň

Ak sa vaša kuchyňa nelíši vo významných štvorcových metroch, môžete si zariadiť jedálenský kút priamo na balkóne.

Pracovná oblasť

Môžete vytvoriť pohodlnú pracovnú plochu na balkóne v akejkoľvek oblasti - na priestrannej lodžii a na malom balkóne - hlavná vec je umiestniť stoličku a malý stolík. Ideálne pre tých, ktorí zarábajú na internete bez opustenia domova.

Miesto na čaj

Malý stolík a skladacie stoličky alebo malá pohovka sa zmestí aj na najmenší balkón. A teraz si môžete vychutnať svoju rannú kávu pri čítaní vašej obľúbenej knihy. Môžete ozdobiť miesto na pitie čaju, ako sa vám páči - koberec zviazaný vlastnými rukami, výber obrázkov a, samozrejme, kvety.

Celý skleník na balkóne

Ak si nemôžete predstaviť svoj život bez kvetov a prírody, tak prečo si nevyrobiť svoj vlastný kvetinový kútik.

Útulné miesto na pobyt

Po náročnom tvrdom dni, niekedy chcete sedieť sám, schovávať sa pred všetkými, zastaviť tok vašich myšlienok a len relaxovať. A ak je balkón dobre izolovaný, môžete z neho dokonca vyrobiť celú spálňu a pozrieť sa na padajúce hviezdy pred spaním.