Dizajn a architektúra

Raj doma alebo ako premeniť presklený balkón

Pin
Send
Share
Send
Send


Aj keď je plocha vášho balkóna niekoľko metrov štvorcových, je to dosť na to, aby sa prejavila kreativita a kreativita. Zasklený balkón sa môže premeniť na miesto na relaxáciu a čítanie vašich obľúbených kníh, pracovného úradu, knižnice a dokonca aj spálne.

Jedáleň

Ak sa vaša kuchyňa nelíši vo významných štvorcových metroch, môžete si zariadiť jedálenský kút priamo na balkóne.

Pracovná oblasť

Môžete vytvoriť pohodlnú pracovnú plochu na balkóne v akejkoľvek oblasti - na priestrannej lodžii a na malom balkóne - hlavná vec je umiestniť stoličku a malý stolík. Ideálne pre tých, ktorí zarábajú na internete bez opustenia domova.

Miesto na čaj

Malý stolík a skladacie stoličky alebo malá pohovka sa zmestí aj na najmenší balkón. A teraz si môžete vychutnať svoju rannú kávu pri čítaní vašej obľúbenej knihy. Môžete ozdobiť miesto na pitie čaju, ako sa vám páči - koberec zviazaný vlastnými rukami, výber obrázkov a, samozrejme, kvety.

Celý skleník na balkóne

Ak si nemôžete predstaviť svoj život bez kvetov a prírody, tak prečo si nevyrobiť svoj vlastný kvetinový kútik.

Útulné miesto na pobyt

Po náročnom tvrdom dni, niekedy chcete sedieť sám, schovávať sa pred všetkými, zastaviť tok vašich myšlienok a len relaxovať. A ak je balkón dobre izolovaný, môžete z neho dokonca vyrobiť celú spálňu a pozrieť sa na padajúce hviezdy pred spaním.

Pin
Send
Share
Send
Send