Na pozemku

Stačí vidieť, čo obyčajné drevené palety môžu robiť s vašou záhradou.

Pin
Send
Share
Send
Send


Život vo veľkých mestách je v plnom prúde. Veľké mestá lákajú svojimi vyhliadkami, príležitosťami, rozmanitosťou zábavy. Často sa však ľudia unavujú neustálym rozruchom a hlukom mesta. Chcú byť v tichu, sami s prírodou. Niekto má rád kopať v zemi a pestovať bio zeleninu a ovocie, niekto len prísť na víkend, smažiť, pokojný, kebab a pokračovať v kľudných rozhovoroch s priateľmi alebo rodinou.

V každom prípade chcem, aby miesto rekreácie v krajine bolo nielen pohodlné, ale aj krásne a ešte lepšie praktické. K tomu, veľa najať záhradných dizajnérov, samostatne alebo s pomocou vytvorenia krajiny interiéru. Často to trvá veľa času a peňazí.

Ale aj pre tých, ktorí chcú na svojich stránkach vytvárať krásu, bez toho, aby investovali veľa peňazí, existuje vynikajúce riešenie - transformovať záhradný priestor pomocou materiálu, ako sú drevené palety, alebo sa nazývajú aj palety.

Chytiť 12 najzaujímavejších a praktických nápadov.

Kvetinová záhrada

Chcel by som kúpiť veľmi krásne výsadbové boxy alebo hrnce pre rastliny, ale vzhľadom na ich cenu, je desivé nechať takúto akvizíciu na ulici bez dozoru, aj keď je v dome tach.

Tento problém je možné vyriešiť pomocou paliet. Drevené, budú vyzerať skvele s kvetmi na verande alebo ako vznešené kvetinové dekorácie. Tieto boxy sú zároveň dobre vyfúknuté a skôr trvanlivé.

Burnt-hľadá maľovaný strom - pomerne aktuálny trend

Ak chcete, aby vaše výrobky z paliet mali elegantný vzhľad, stačí na nich pracovať štetcom a farbou, lakom alebo škvrnou. Potom pomocou brúsneho papiera pridáme do dosiek ošuntený vzhľad - a môžete ich použiť na vytvorenie akéhokoľvek štýlového záhradného nábytku.

Vyvýšený kvetinový záhon

Ak chcete vytvoriť taký mobilný záhon, na spodnej strane palety musíte upevniť kolesá otáčajúce sa vo všetkých smeroch, natrieť vonkajšie strany. Vyzdobíme žalúzie, ktoré sú zbytočné, vaňové zásteny alebo čo vám to dovolí. Vnútri obvodu je položený a prešitý geotextíliou. Nad ním sa hromadí vrstva drenážnych kameňov, ktorá je pokrytá iným kusom krajinnej tkaniny. Potom zostáva len položiť vrstvu pôdy s hnojivami a zasadiť svoje obľúbené rastliny.

Lavička pre záhradkárstvo

Pohodlné, krásne a praktické riešenie pre vaše stránky môže byť taká záhradná lavička. Uskutočňuje sa jednoducho, rýchlo a bude trvať dlho.

Roztomilý drevený plot

Práve otáčaním paliet hore nohami a ich vytváraním podľa vašich predstáv získate elegantný malý plot, ktorý môžete nielen izolovať z ulice, ale aj vymedziť záhradu podľa zón.

Skladový priestor pre záhradné vybavenie

Je to skvelý nápad pripevniť hrable, lopaty, pančuchy navždy ležiace pod nohami alebo naklonené v rôznych uhloch. Aký úsporný priestor!

Použitie paliet ako lôžok pre zeleninu

Úhľadné, dokonca aj postele z drevených paliet vám nepochybne dodajú úhľadnosť, okrem toho bude menej burín.

Ošklivá nástenná dekorácia s kvetmi

A na týchto paletách sa stanú vaši asistenti. Ak sú na vašom plote miesta, ktoré by ste radšej skryli, môžete to urobiť s pomocou rastlín zasadených v palete pribitej k nej.

Skladacia lavica

Docela funkčná vec, ktorá dáva zmysel používať nielen na stene domu, ale aj v garáži, a na akomkoľvek inom mieste, kde budete musieť mať po ruke nejaké zariadenia na prácu.

Vertikálne zelená záhrada

Záhradníci, ktorí pestujú zelenú, pretože nikto nevie, že jej rôzne typy sú dosť náladové a vyžadujú individuálnu starostlivosť. Aby bolo možné postarať sa o tieto byliny bolo jednoduchšie, môžete postaviť také vertikálne lôžko. A ak budete maľovať predné panely a podpísať mená, bude oveľa jednoduchšie prechádzať odrôd. A vyzerá to skvele.

Viacúrovňový záhon

Ako zaujímavé a originálne to vyzerá, a nie je ťažké, aby to, a to nebude trvať veľa času.

Záhradný barový pult

Možno, že tento produkt sa bude zdať zbytočné, ale taká vec bude určite vyzerať veľmi štýlové vo vašom letnom interiéri chaty. A po tvrdej práci v záhrade si môžete dovoliť relaxovať v blízkosti stola dvoch paliet a niekoľkých kamenných dosiek.

Pin
Send
Share
Send
Send