Pre Dom a Chaty

Inteligentné úložné systémy: určite získajú vaše srdce

Pin
Send
Share
Send
Send


Keď nie je k dispozícii toľko metrov štvorcových „na manévrovanie“, je potrebné vymyslieť a realizovať originálne a zároveň praktické spôsoby skladovania veľkého množstva vecí. Je to naozaj pomáha reorganizovať priestor, a nie pokaziť, a niekedy aj zlepšenie interiéru domu. Ak hľadáte nezvyčajné a praktické spôsoby ukladania vecí do domu, pozrite sa na nižšie uvedené „inteligentné“ skryté úložné systémy - iste získajú vaše srdce:

Hlavnou úlohou skrytých úložných systémov je praktickosť a úspora metrov štvorcových. Na tento účel sa používa vstavaný nábytok, ako aj rôzne nápady, ako vytvoriť optický trik.

Početné páry topánok možno systematizovať a skrývať pred zvedavými očami v skrytých zásuvkách. Na ten istý účel napríklad poličky rozložte pod posteľ

Bežné vybavenie, ako sú schody, rohové police a maľby na stenách, môže a malo by byť použité na dodatočné a skryté skladovanie. To bude upratať dom bez ťažkostí.

Možnosť objednania a vlastnej výroby nábytku so vstavaným úložným priestorom. V tomto prípade sa môžete zmestiť napríklad na stenu a skriňu a súčasne na televízor

Početné vodiče môžu byť ukryté v zásuvkách alebo soklových lištách, pripevnené na zadnej stene skriniek alebo zdobené tak, aby sa zmestili do interiéru.

Pin
Send
Share
Send
Send