Populárne

Zbavte sa kutikuly navždy

Pin
Send
Share
Send
Send


Keď rezáme kutikulu, veľmi rýchlo sa regeneruje a vyzerá to, že jej psi okusovali. Ak zabudnete na implementáciu tohto postupu pre manikúru, potom bude musieť robiť menej a menej. A predstavte si, koľko peňazí a času ušetríte.

Tento článok bude odhaliť všetky tajomstvá, ktoré nie sú v zhone hovoriť manikérka. Ako dať malým prstom krásny výhľad, a čo je najdôležitejšie, dobre upravený, bez orezania pokožky.

1.Prvý krokNapodiv - na vykonanie obyčajnej manikúry. A všetko bude závisieť len od vášho úsilia.

2. Premiestnite kutikulu, Počnúc druhým dňom po tom, čo bola vyrezaná manikúra (dúfame, že posledná), začnite s náležitou starostlivosťou o nechty. Ruky by sa mali dusiť. Vyzbrojte sa drevenou tyčinkou a jemne pohybujte kožičkou. To sa musí urobiť aj v prípade, že samotná kožička je takmer neviditeľná. Takéto manipulácie mu nedovoľujú rýchlo rásť. Ale keď sa to objaví (a to sa nedá vyhnúť), je nevyhnutné, aby ste ho neodrezali, ale vykonávali pohyby, ako keby ste ho čistili. Takéto manipulácie sa musia vykonávať na strane nechtovej platne. Takéto manipulácie sú potrebné denne.

3. Použite olej, Váš neustály spoločník pre toto obdobie je kožovitý olej. Kutikula musí byť spracovaná niekoľkokrát denne, pričom sa vykoná masáž prstom. Okrem toho, že týmto spôsobom zmäkčujete kutikulu (aj keď je hlúpy), tiež zlepšuje prietok krvi, ktorý dodá ešte väčší rast nechtom.

4. Získajte pevný súbor. Ak chcete zabrániť otrepy a hrubú pokožku, musíte získať tvrdý súbor. Aplikovať na suché rukoväte. S každým prstom sa musí zaobchádzať opatrne, bez toho, aby ste sa dotkli samotného klinca. A po určitom čase budú prvé príjemné výsledky viditeľné - už nebudete musieť strihať kožu. Súbor sa ho zbaví skôr, než sa objaví. A tiež zabráni vzniku otrepov, ktoré tiež nie sú príjemné pre nikoho.

5. Kombinácia manikúry. Počas niekoľkých týždňov by ste mali postupovať podľa tohto návodu, ktorý sa skladá z jednoduchých krokov. Kutikula bude tenšia, mäkšia, ale taká perióda bude krátka, takže v podstate prestane rásť. Je čas ísť na špecialistu na manikúru na vykonanie kombinovaného postupu. Takže neodstráni celú kutikulu, ale len niektoré malé časti, ktoré sa ešte dokázali dostať s takou úzkostlivou starostlivosťou.

Ďalej sa opakujú kroky, ako sa zbaviť kutikuly. Hlavnou vecou hlavného asistenta je trpezlivosť a disciplína. Bez prítomnosti týchto vlastností všetka práca ide dole do kanalizácie. Pamätajte, že pohyb pokožky pomocou prútika je nevyhnutný denne, inak nebude výsledok viditeľný. A ak budete vykonávať každý deň jednoduché kroky popísané vyššie, potom doslova za mesiac už zabudnete na orezané manikúru, a vaše prsty budú krásne, dobre upravené.

Hlavná vec na zapamätanie si o svojom cieli, vyzbrojte sa potrebnými pomocníkmi a pokračujte, nezabudnite na každodenné postupy.

Pozrite si video: Избавляемся от кутикулы навсегда! (Júl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send