Pletenie

Originálny vzor pre milovníkov exkluzívnych

Pin
Send
Share
Send
Send


Originálny a nekomplikovaný vzor je schopný stať sa sebestačnou dekoráciou pre ručne vyrobené veci. Originálne výrobky budú vyzerať, úplne prepojené takými viskóznymi a jednotlivými časťami. Patch vrecká, rukávy, jarmo, objemové vertikálne pruhy sú len niektoré z možností. Na prvý pohľad na vzor, ​​v skutočnosti, len tri metódy boli použité v pletení: dvojité háčkovanie, vzduchové slučky a objemný hrášok, ktorý sme často zvykli vidieť v dekorácii.

Pred začatím práce je dôležité poznamenať, že pre takýto vzor bude viac spotreby priadze. Ale výsledok určite poteší. Objemné mušle sú rovnako dobré ako pri pletení s rôznymi farbami, a v plných farbách.

Mierne nastavenie a zvislé hlasitosti sa menia na vlny. Po pochopení princípu pletenia je takáto permutácia jednoduchá.

V prvom pracovnom rade sa striedajú stĺpiky so vzduchovými slučkami, ktoré tvoria okná. Každé okno začína a končí podobnými oknami. Sú tvorené zdvíhaním vzduchových slučiek na začiatku radovej a vzdušnej slučky s dvojitým háčkom na konci. Táto technika poskytne príležitosť krásne zvládnuť okraj zo všetkých strán. V priebehu pletenia, bunky vytvorené z okien pomôžu, aby sa blúdili ani v neprítomnosti vzoru.

Správa vzoru sa skladá len z dvoch riadkov. V prvom sa 7 dvojitých háčkov strieda s „škrupinou“ 4 dvojitých háčkov.

Základom plášťa sú 3 voľné okná.

Každý zo stĺpcov obsiahnutých v "škrupine" je doplnený hrachovou šťukou, pripojenou podľa princípu nadýchaného stĺpca. Vo vnútri hrebeňa sú stĺpiky s hráškom oddelené zhora 3 vzduchovými slučkami.

V každom 2 rade sa strieda 7 stĺpcov s nakida s oknami, ktoré sú vizuálne uzavreté hráškom.

Z vnútornej strany to vyzerá takto:

Vzor je tak jednoduchý, že ho môžete vložiť do plátna v akejkoľvek fáze pletenia.

Na konci práce uzavrieme okraj s nadýchanými tyčkami.

Viac informácií o vzoroch pletenia vo videu:

Pin
Send
Share
Send
Send