Móda

Umelecký šál - štýlový experiment pre milovníkov kreatívy

Pin
Send
Share
Send
Send


Proces zrodenia exkluzívnych vecí - tajomstvo pre nezasvätených. Vytvorte veľkolepé štýlové doplnky z čohokoľvek. Vhodný pre tento strih rôznych tkanín a stuh, ozdobných šnúr a zvyškov priadze. Hlavnou vecou je mať kreatívny prístup a predstavivosť. Stačí sa pozrieť na to, ako zaujímavý a nezvyčajný dizajnér šatku vyzerá. Ďalšiu autorku nemôže urobiť sám, ale môžete zvládnuť techniku ​​práce a doplniť svoj šatník o štýlové veci.

Ak chcete pracovať, nasaďte akékoľvek orezanie po šití. Že budú potrebovať určitú cestu na kúsok vo vode rozpustného stabilizátora na vyšívanie. Nájdete ju v obchodoch s textilom alebo medzi tovarmi pre kreativitu. Nezabudnite zvážiť, že hotová šatka bude na krku. V ideálnom prípade by mala byť látka mäkká a príjemná pre telo.

Odmerajte 2 rezy stabilizátora príslušnej dĺžky a položte naň požadovaný vzor vybraného materiálu.

Ukladanie vzoru, nezabudnite vziať do úvahy vlastnosti tkanín a iných materiálov. Práve v tomto štádiu by ste mali dbať na to, aby hotový výrobok pôsobil veľkolepé z dvoch strán.

Možnosti dizajnu sú nekonečné, číslo môže byť nielen abstraktné.

Keď je vzor tkaniny položený úplne, zakryjeme ho druhým rezom stabilizátora.

Opatrne vyžehlite budúcu šatku cez list obyčajného papiera. To zaisťuje stabilizáciu priľnavosti a uzamknutie tkaniny v polohe.

Prejsť na riadok. Voľba farby závitu a hustoty prešitia závisí od materiálu šatky. Je dôležité, aby pri upevňovaní šatky, aby sa ubezpečil, že jeho samostatné časti sú strochny medzi sebou.

Stehy sa náhodne prekrývajú. Neexistujú žiadne špecifické požiadavky na smer linky. Konečný výsledok je dôležitý - spoľahlivá fixácia a kreatívny dizajn.

Je na čase sa zbaviť nadbytku. Ak chcete odstrániť stabilizátor, len krátko namočte šálku do teplej vody.

Nezabudnite, že umelecký šál, rovnako ako všetky prelamované veci, vyžaduje jemné umývanie. Je potrebné zohľadniť vlastnosti vybraných tkanín a priadze.

Hotová šatka sa nechá uschnúť a žehliť.

Pin
Send
Share
Send
Send