Pre Dom a Chaty

Budete prekvapení, ako inak môžete použiť penu na holenie

Pin
Send
Share
Send
Send


Ako sa ukázalo, pena na holenie je veľmi užitočná vec v každodennom živote. S ním môžete koberec vyčistiť, opraviť vrzavé dvere a zmierniť bolesť pri spálení slnkom. Pozrime sa podrobnejšie, ako inak môže byť pena na holenie užitočná v každodennom živote.

Čisté zrkadlo do kúpeľne

Po každom sprchovaní je zrkadlo zakryté škvrnami. Na povrch naneste trochu peny na holenie a utrite suchou handričkou. Tento jednoduchý trik pomôže udržať zrkadlo od vodných škvŕn po dobu najmenej 5-7 dní. Potom sa postup môže opakovať.

Namažte závesné závesy dvierok

Bežný krém na holenie tento problém ľahko odstráni. Naneste na závesy dverí, dôkladne ich utrite. Potom dvere prestanú vrzať.

Odstráňte škvrny z koberca

Pena na holenie dokonale odstraňuje škvrny od kávy, mastnoty, sladkostí. Začnite ho trieť do koberca, nechať ho na chvíľu, potom odstrániť zvyšnú penu vysávačom.

Vyčistite kúpeľňu a kuchyňu

Pick up inštalatérske je pomerne ľahké odstrániť s pena na holenie. Naneste na kontaminované miesta po dobu 15 minút, potom jednoducho opláchnite povrchy. Po tomto jednoduchom postupe budú svietiť ako predtým.

Vyčistite rúru

Znečistená rúra so zmrazeným tukom nezvyšuje príťažlivosť kuchyne. Pomocou peny na holenie sa dá účinne čistiť vo vnútri aj zvonku.

Vráťte lesk na šperky

Zlato rýchlo prestane trblietať, ako v obchode. Vedeli ste, že klenoty možno „obnoviť“ s penou na holenie? Naneste trochu peny na dekoráciu a vyčistite ju zubnou kefkou.

Z kože odstráňte lak na nechty

Ako často sa počas manikúry dostane lak na nechty! Dobrou správou je, že sa dá rýchlo odstrániť pena na holenie.

Zmierniť príznaky spálenia slnkom

Samozrejme, nebude existovať žiadna špeciálna potreba peny na holenie, ak máte po ruke špeciálne krémy a spreje. A ak nie? V tomto prípade vezmite penu na holenie a aplikujte ju na popáleniny. To výrazne zníži horúčku a bolesť.

Pin
Send
Share
Send
Send