Krása a zdravie

7 hodín práce na exteriéri a dievča sa konečne mohlo milovať

Pin
Send
Share
Send
Send


Niektoré slová sú tak pevne zakotvené v našej pamäti, že môžu úplne zmeniť náš život. Dievča Holly z Floridy otec pred mnohými rokmi povedal, že krása ženy leží v jej dlhých vlasoch. Od tej doby, Holly prestala mať ostrihané vlasy a jej vlasy prakticky dosiahli jej boky.

Publikácia Jeremyho Hartfielda (@jeremyhartfield) 8. apríl 2017 o 6:34 PDT

Ale tesne pred jej svadbou sa dievča napriek tomu rozhodlo pre kardinálnu zmenu obrazu, čo ju urobilo nepoznateľnou. Holly v jednom avantgardnom salóne pomáhali kaderníkom a vizážistom. Prvá vec, ktorú stylista začal, bol účes. Dlhé pramene, ktoré skrývali dievčenskú tvár a robili ju staršou, museli byť odrezané.

jeremyhartfield

Stylista Jeremy Harfield začne tonsure Holly, odrezať všetky svetlé konce. Zdá sa, že dievča bolo rád, že sa konečne zbavilo tejto záťaže.

Farbenie vlasov trvalo pánovi asi 7 hodín. Na vytvorenie takéhoto obrazu som musel použiť niekoľko rôznych odtieňov. Aj keď účes vytvára efekt prerastených vlasov, je to veľmi zložité sfarbenie.

jeremyhartfield

Podľa odborníkov je nový obrázok veľmi dievča. Ale najdôležitejšia vec je jeho vnútorné zmeny. Holly priznala, že sa konečne stala tým, o čom dlho snívala. Už viac neodôvodňuje očakávania iných ľudí a je úplne spokojná so sebou.

Proces tvorby takéhoto dramatického obrazu nebol pre stylistov ľahký. Práca začala o 19:00 a skončila len o 2:00.

jeremyhartfield

Mnohí poznamenali, že dievča začalo vyzerať mladšie aspoň o 10 rokov. Holly je celkom nový obraz zlatého blondína a veľmi vďačný stylistom. Zaujímalo by ma, čo ti otec povie?

Pin
Send
Share
Send
Send