Dizajn a architektúra

Keď maľujete na stenu touto zmesou, každý sa rozhodne, že je to vandalizmus. Ale o niekoľko dní neskôr nebude môcť zostať ľahostajný!

Pin
Send
Share
Send
Send


Vonkajšia stena nie je jednoduchá. Niekedy je ťažké nájsť inšpiráciu, aby sa staré šedé steny alebo steny starých tehál stali trochu priateľskejšími. Ale našli sme jedinečný spôsob, ako vdýchnuť nový život do vašich stien ... doslova! Vyskúšajte si to vo svojej garáži alebo doma a potom sledujte, ako sa susedia stávajú závislými ...

Tu je to, čo potrebujete:

  • Hrsť machu
  • 2 šálky kefíru alebo obyčajný jogurt
  • ½ lyžičky cukru
  • Voda alebo pivo (voliteľné)
  • mixér
  • štetec
  • vedro

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nájsť nejaký druh machu. Možno už je na niektorých vašich stenách, ale ak nie, určite ho nájdete v neďalekom parku alebo v lese. Niektoré druhy machu sú uvedené v červenej knihe, takže ak ich zbierate v lese, uistite sa, že neporušujete zákony svojho regiónu. Pre tento projekt bude najvhodnejší mach, ktorý už rastie vo vašej oblasti / štvrti, napríklad na stenách.

Kredit: imgur

Umyte mach, aby ste ho vyčistili od nečistôt a prebytočnej pôdy.

Kredit: imgur

Ďalším krokom je umiestniť mach do mixéra, najlepšie takého, ktorý už nie je ľúto, pretože sa môže veľmi znečistiť.

Kredit: imgur

Teraz pridajte kefír (alebo jogurt), cukor a vodu (alebo pivo) do zmesi. Zmiešajte všetky pri nízkych otáčkach. Zmes by mala mať pyré konzistencie, keď budete hotoví.

Kredit: imgur

Nalejte obsah mixéra do nádoby a vyberte stenu, kde vytvoríte svoje umelecké dielo. Najvhodnejšou voľbou pre tento účel sú severné steny alebo steny v tieni.

Kredit: imgur

Teraz s kefou, môžete použiť zmes na stenu. Rovnako ako umelec kreslí obrázok.

Kredit: imgur

Uistite sa, že zmes nie je príliš tekutá - nemala by stiecť po stene, zatiaľ čo budete používať kefu.

Zostáva ukázať svoju fantáziu a nakresliť na stenu obrázok alebo zložitý nápis.

Tip: Ak je zmes príliš tenká, pridajte trochu cukru.

Kredit: imgur

Počas niekoľkých nasledujúcich týždňov sledujte vlhkosť pravidelne zvlhčujúcu vzor (zo spreja, nie hadicu) a čoskoro si všimnete, že mach rastie.

Kredit: imgur

Za pár týždňov budú vaši priatelia a susedia šokovaní ekologickým majstrovským dielom!

Kredit: imgur Úver: www.topinfopost.com Úver: www.topinfopost.com Úver: www.topinfopost.com Kredit: dekomilch.de Kredit: dekomilch.de Kredit: dekomilch.de

Pin
Send
Share
Send
Send