Výzdoba

Vidiecky dom so strechou so sodom skrýva módny interiér

Pin
Send
Share
Send
Send


Nech vás vonkajšia jednoduchosť tejto chaty na brehu oceánu nezavádza. Za jej múrmi sú skutočné luxusné kúty.

Veľa ľudí sníva o jednoduchom, pokojnom a ekologickom živote. Pre niektorých to znamená zbaviť sa nepotrebných vecí, menšieho priestoru na bývanie alebo úplného odmietnutia násilného, ​​plného každodenného kontaktu s mnohými ľuďmi a stresu mestského života.

Dom v Tichom oceáne na ostrovoch San Juan vo štáte Washington skvele kombinuje rustikálny štýl a elitný interiér. Zvonka vyzerá ako jednoduchá vrátnica v lese, ale čo je vo vnútri, je úplne iný príbeh.

Strecha s prírodným trávnikom a drevenými stenami pomáhajú domu splynúť s okolitou prírodnou nádherou. Pri pohľade na chatu z pláže je veľmi ťažké predpokladať, aké pohodlné a elegantné vybavenie interiéru je.

Otvorenie dverí domu, môžete vidieť priestor 209 m2 M. Silne kontrastujúce s hrubým-vyrezal vonkajšie obloženie panely, interiér sa otvára drahým lešteného dreva a sofistikovaný povrch.

Namiesto sledovania televízie, prečo sa neusadiť na útulnej pohovke oproti obrovským oknám od podlahy až k stropu, ktoré sú orámované elegantnými drevenými rámami a pozrite sa na oceán. Alebo len počúvajte zvuk vĺn, prečítajte si váš obľúbený román z rozsiahlej knižnice.

Aj keď je dom vybavený krbom na horenie guľatiny, kúrenie je veľmi zriedkavé. Slnečné svetlo prenikajúce cez veľké okná dokonale vykuruje miestnosť aj v zimných dňoch.

Okno na západnej strane vám umožní obdivovať západy slnka. Ak máte ďalekohľad, môžete sledovať migrujúce veľryby.

Kuchyňa je veľmi jednoduchá, ale má všetky potrebné moderné vybavenie. Praktické a praktické skrinky z hladkého lešteného dreva na riad a všetky kuchynské potreby sú umiestnené pod priestrannou pracovnou doskou.

Prechádzajúc kuchyňou, vstúpite do priestrannej, vzduchom naplnenej spálne s úchvatným výhľadom z okna.

Jednoduchý a pohodlný nábytok, vysoké stropy a veľké okná vizuálne zväčšujú priestor. Predstavte si, aké príjemné je zaspať a prebudiť sa k zvuku vĺn, ktoré sú vzdialené len niekoľko metrov!

Hlboký kúpeľ opatrne umiestnený pri veľkom okne na západnej strane domu. Relaxačné v teplej vode, je to pekné sledovať západ slnka, alebo večné zelené ihly mimo okna. A môžete len zavrieť oči a vychutnať si ticho.

Na vrchole zimnej sezóny alebo v polovici leta - v Eagle Place môžete vždy nájsť pokoj a pohodu od rušného mestského života. Zároveň nie je potrebné opustiť moderný komfort!

Pin
Send
Share
Send
Send