Výzdoba

Vidiecky dom so strechou so sodom skrýva módny interiér

Nech vás vonkajšia jednoduchosť tejto chaty na brehu oceánu nezavádza. Za jej múrmi sú skutočné luxusné kúty.

Veľa ľudí sníva o jednoduchom, pokojnom a ekologickom živote. Pre niektorých to znamená zbaviť sa nepotrebných vecí, menšieho priestoru na bývanie alebo úplného odmietnutia násilného, ​​plného každodenného kontaktu s mnohými ľuďmi a stresu mestského života.

Dom v Tichom oceáne na ostrovoch San Juan vo štáte Washington skvele kombinuje rustikálny štýl a elitný interiér. Zvonka vyzerá ako jednoduchá vrátnica v lese, ale čo je vo vnútri, je úplne iný príbeh.

Strecha s prírodným trávnikom a drevenými stenami pomáhajú domu splynúť s okolitou prírodnou nádherou. Pri pohľade na chatu z pláže je veľmi ťažké predpokladať, aké pohodlné a elegantné vybavenie interiéru je.

Otvorenie dverí domu, môžete vidieť priestor 209 m2 M. Silne kontrastujúce s hrubým-vyrezal vonkajšie obloženie panely, interiér sa otvára drahým lešteného dreva a sofistikovaný povrch.

Namiesto sledovania televízie, prečo sa neusadiť na útulnej pohovke oproti obrovským oknám od podlahy až k stropu, ktoré sú orámované elegantnými drevenými rámami a pozrite sa na oceán. Alebo len počúvajte zvuk vĺn, prečítajte si váš obľúbený román z rozsiahlej knižnice.

Aj keď je dom vybavený krbom na horenie guľatiny, kúrenie je veľmi zriedkavé. Slnečné svetlo prenikajúce cez veľké okná dokonale vykuruje miestnosť aj v zimných dňoch.

Okno na západnej strane vám umožní obdivovať západy slnka. Ak máte ďalekohľad, môžete sledovať migrujúce veľryby.

Kuchyňa je veľmi jednoduchá, ale má všetky potrebné moderné vybavenie. Praktické a praktické skrinky z hladkého lešteného dreva na riad a všetky kuchynské potreby sú umiestnené pod priestrannou pracovnou doskou.

Prechádzajúc kuchyňou, vstúpite do priestrannej, vzduchom naplnenej spálne s úchvatným výhľadom z okna.

Jednoduchý a pohodlný nábytok, vysoké stropy a veľké okná vizuálne zväčšujú priestor. Predstavte si, aké príjemné je zaspať a prebudiť sa k zvuku vĺn, ktoré sú vzdialené len niekoľko metrov!

Hlboký kúpeľ opatrne umiestnený pri veľkom okne na západnej strane domu. Relaxačné v teplej vode, je to pekné sledovať západ slnka, alebo večné zelené ihly mimo okna. A môžete len zavrieť oči a vychutnať si ticho.

Na vrchole zimnej sezóny alebo v polovici leta - v Eagle Place môžete vždy nájsť pokoj a pohodu od rušného mestského života. Zároveň nie je potrebné opustiť moderný komfort!