Krása a zdravie

Veľkolepé náušnice: štýlové prízvuk tejto sezóny

Pin
Send
Share
Send
Send


Masívny, ale nie vážený obraz, ale len zdôraznenie všetkých výhod jeho majiteľa - to sú náušnice, ktoré sú relevantné v tejto sezóne. Správne zvolené, budú dať obraz zvláštne kúzlo a bude hlavným zameraním.

Náušnice XXL sú pozoruhodné svojou rozmanitosťou: zakrivené a konkávne dosky, prívesky, strapce, číre línie a asymetria, cínové šperky, navlečené na iné krúžky - to všetko sa stáva doplnkom módnych lukov, alebo skôr hlavným zameraním vytvoreného obrazu.

Pri výbere náušníc je dôležité pochopiť, že pozornosť ostatných bude zameraná na nich. Bez make-upu nestačí. Je tiež potrebné vziať do úvahy tvar tváre, dĺžku krku, účes a dokonca aj tvar zárezu.

Úspešne vybrané náušnice-vyhlásenie sa stane neoddeliteľnou súčasťou obrazu modernej dámy. Môžu byť nosené bez zmeny, alebo vyzdvihnúť pár párov a striedať, vzhľadom na vlastnosti šatníka.

Ďaleko od malých, ale zároveň elegantných a štýlových náušníc bude účinne dopĺňať imidž vášnivej party girl a business lady. Sú vhodné na každodenné nosenie a na publikovanie.

Pin
Send
Share
Send
Send