Pre Dom a Chaty

Pomocník na cukor pre všetky príležitosti. Neobvyklé spôsoby jeho použitia

Pin
Send
Share
Send
Send


Neuveriteľné, ale pravdivé! Ukazuje sa, že o prínosoch cukru vieme málo a používame ho hlavne pri varení. Medzičasom je rozsah použitia tohto produktu, ktorý bol nečakane vyhlásený za „bielu smrť“, oveľa širší. Keď ste sa naučili, čo je obyčajný cukor schopný, začnete s ním zaobchádzať lojálnejšie.

A to je všetko obyčajný cukor!

Cukor je vynikajúci neutralizátor. Pri káve alebo iných koreninách, ktoré sú vynechané cez mlynček na kávu, neabsorbuje len vôňu, ale aj farbu. Príjemným bonusom bude cukor, ktorý bude vždy hodný použitia.

S cukrom je ľahké odstrániť škvrny od trávy. Postačí, aby sa škvrna namočila, zakryla cukrom a nechala hodinu. Tá vec potom musí byť umytá ako obvykle.

Zbaviť sa rúk strojového mazania nie je také jednoduché. Aj mydlo je taká úloha, ktorá nie je v platnosti. Ale akékoľvek maslo, zmiešané s cukrom, je ľahké. Stačí len trieť do rúk a potom ju umyť vodou. Okrem toho je takáto ručná šupka vynikajúcim prostriedkom nápravy.

Ak ste práškový cukor len tvoril pery a po čakaní trochu, len lízať to - rúž bude trvať dlhšie.

Zmes cukru s olivovým olejom sa stane čarovnou paličkou v prípade, keď sa rúž dobre nezmestí. Je potrebné ju udržiavať na perách len 30 sekúnd.

Nejete jesť korenené len preto, že nemôžete tolerovať účinok dýchania draka? Existuje cesta von - lyžica cukru v ústach. V okamihu zmizne podráždenie sliznice. Ale na prehĺtanie cukru nie je potrebné, takže váha vás neohrozí. Podobne účinok cukru na sliznicu a popáleniny z horúcich nápojov. Lyžica cukru v jazyku okamžite zmierniť bolesť.

Cukor - vynikajúce krmivo pre rezané kvety. S ním môžete nielen predĺžiť životnosť kytice, ale aj vrátiť ju do pôvodnej sviežosti. Používa sa nielen sám, ale aj v kombinácii s vodkou alebo octom, ktorý zastavuje rast baktérií. 3 polievkové lyžice cukru bude potrebovať 2 polievkové lyžice octu alebo niekoľko kvapiek vodky.

Pin
Send
Share
Send
Send