Histórie

Duševné fotografie ľudí, ktorí sa snažili o to, aby bol deň inej osoby jasnejší

Takmer každý deň sme konfrontovaní s otázkou: či dať peniaze bezdomovcom? Je túlavé šteňa, ktoré sme videli na ulici, žiť ešte jednu noc v zime? Niekedy sme okolo, ale keď máme príležitosť, prečo nie ukázať svetu malú starostlivosť, lásku a láskavosť a ukázať naše najlepšie vlastnosti?

Keď sme zaneprázdnení, je dôležité, aby sme mohli zastaviť, odložiť svoje vlastné problémy a, ak je to možné, požičať pomocnú ruku svojmu blížnemu. Nižšie uvedené fotografické príbehy sú výnimočne dojemné - dokazujú svojím príkladom, že človek tým, že robí dobro, nielen pomáha, ale tiež sa cíti oveľa lepšie.

„Wow, sú naozaj ostré?“ - „Áno. Môžete sa ho dotknúť, aby ste sa uistili. “ Tento chlapčenský deň sa zlepšil, keď mu neformálny muž dovolil, aby sa dotkol jeho saka. Trifle, ale pekné. Nebojte sa: tŕne nie sú vôbec nebezpečné!

Keď sa tento mladý fanúšik rugby ochorel, írsky kapitán rugby ho navštívil a nepriniesol so sebou nič ... Okrem Európskeho pohára majstrov rugby (Heineken). Ich reakciu možno vidieť na fotografii:

Beh maratónu nie je ľahká prechádzka s prerušeniami, takže sústredenie sa na niekoho iného je dosť ťažké. Číslo bežca 3003 však pomohlo bežcom číslo 2270 vyrovnať sa so smädom.

Keď je človek bezdomovec, nemá toľko, aby mu dal / podelil. Ale sú aj tí, ktorí sú ešte menej šťastní, a ktorí sú spokojní s tým málo, čo má tu a teraz. Tento muž kedysi videl túlavého psa a rozhodol sa, že to bude zábavnejšie. Nakŕmil nového priateľa, zohrial sa a prevzal za neho plnú zodpovednosť.

Mnoho dobrých skutkov, ktoré získali popularitu na internete, často spočíva v tom, že starostlivosť zachránila zviera, ktoré sa dostalo do problémov. A z dobrého dôvodu: riskovať svoj život pre neznáme zviera je skutočne nezaujatý, odvážny a láskavý čin. Títo chalani sa stali skutočnými hrdinami, ktorým sa podarilo zachrániť život jednej ovce.

Keď jej dievča (vľavo na fotografii) poranilo členok, myslela si, že nedokáže ani dokončiť preteky, na ktoré sa tak dlho pripravovala. Ďalší účastník, ktorý zabudol na svoj cieľ vyhrať preteky, však pomohol dievčaťu dokončiť.

Keď človek, ktorý je v dlhom hľadaní práce, konečne dostane, jeho radosť sa šíri ďaleko okolo. Z jeho prvej výplaty, tento muž pozval chlapca bez domova do McDonald's a liečil ho na večeru. Niet pochýb, že sa mu to páčilo.

Táto stráž v Disneylande vie, že každý môže byť princ alebo princezná, a nie len dospelý v obleku, ktorý je najatý pre túto prácu. Preto vždy, keď vidí dieťa v kostýme princa alebo princeznej, okamžite k nemu príde a požiada o autogram.

Slony sú neuveriteľne inteligentné bytosti, a keď sú dlho držané v zajatí, nudia sa, prežívajú stres a stávajú sa depresívnymi. Keď sa slon menom Chendra stal smutným, bola vzatá na pohľad na iné zvieratá v zoo - a určite si túto prechádzku užila!

Je nesmierne dôležité zachrániť bezdomovcov, ktorí majú problémy počas prírodných katastrof. Mimochodom: odpadky môžu byť vynikajúcou formou dopravy!

Vidieť desiatky ľudí len tak okolo tohto muža, súcitné dievča mu sľúbilo, že sa v určitom čase vráti. A ona dodržala svoj sľub a ešte viac: dievča nielenže prinieslo mužovi jedlo, ale aj mu pomohlo jesť.

Muž (na pravej strane fotografie) číta svoju knihu svojmu negramotnému kolegovi každý deň, počas prestávky na obed. Je to dobrý odpočinok od každodennej práce a nútených rozhovorov.

Tento chlap bol naozaj šokovaný, keď jeho rodina pre neho postavila skutočné terénne vozidlo, aby mohol vidieť a cítiť piesok a oceán. Súhlasím, každý aspoň raz v živote by mal cítiť takúto jednotu s prírodou.

Vždy pomáhajte starším osobám prejsť cez cestu, aj keď musia zastaviť premávku. To je absolútne nevyhnutná pomoc.