Móda

Kabát bez rukávov. Niektoré užitočné tipy

Pin
Send
Share
Send
Send


Prototyp čiapky, ktorý sa stal skutočným trendom sezóny, možno považovať za plášte stredovekých rytierov. Vymysleli špeciálny typ mysu so štrbinou na ruky. Druhý výrazný vzhľad čiapok nastal na začiatku devätnásteho storočia, keď srsť bola známou súčasťou mužského obleku. Dnes, plásty ponúkajú nosiť dámy všetkých vekových kategórií, v kombinácii s oblečením rôznych štýlov.

Cape + Denim

Obraz čiapky, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou odkazuje na klasický štýl, a demokratické džínsy vyzerá sviežo a zaujímavo. Džíny vyvážia obraz a dodajú mu dynamiku.

Cape + sukňa alebo šaty

Aby ste sa nemýlili pri vytváraní obrazu, noste čiapku so sukňami a šaty rovnakým spôsobom ako bežný kabát. Je lepšie prispôsobiť dĺžku sukne dlhou čiapkou alebo dokonca trochu dlhšie.

Cape + nohavice

S nohavicami, čiapka vyzerá takmer rovnako bezpečne ako džínsy. Najjednoduchším riešením je zvoliť zúžené modely. Široké nohavice v kombinácii s Cape budú vyzerať dobre na vysokej a štíhlej postave. Môžete ísť na malý trik a vybrať si obe veci v čiernej farbe, aby ste vizuálne roztiahli siluetu.

Aké topánky si vyzdvihnúť?

V prípade, že chcete pretiahnuť siluetu a urobiť ju prísnejšou, kombinujte plášť s topánkami alebo členkovými topánkami s podpätkami. Avšak luky s hrubými topánkami a topánkami na plochom ihrisku sú úplne organické.

Ako si vybrať príslušenstvo pod uzáverom

Hlavnou črtou mysu je absencia rukávov. Táto vec bude dokonale kombinovaná s dlhými rukavicami. Ako čelenku pre vysoké dámy môžeme odporučiť klobúk so širokým okrajom. Držiaky s krátkym vzrastom je lepšie uprednostniť pred odberom prúdu.

Pin
Send
Share
Send
Send