Výzdoba

Craftswoman pokleila lepkavé pásky na stenu a začal maľovať. Výsledok vás ohromí

Pin
Send
Share
Send
Send


Jednofarebná stena je dosť nudná a časom chcete diverzifikovať interiér takejto miestnosti. To platí najmä pre miestnosti, v ktorých sú steny natreté svetlom, v blízkosti bielej. Jedna remeselníčka ukázala vynaliezavosť a snažila sa diverzifikovať interiér miestnosti pomocou ... jednoduchej lepiacej pásky a niekoľkých plechoviek farby. Pozrite sa na výsledok nižšie - určite vás zaujme!

Odborník na prácu potreboval lepiacu pásku, rovnako ako prázdny (forma z kartónu) budúcich šesťuholníkov, pravítko a ceruzku, takže postavy na stene sa ukázali byť rovné. Začala označovať na stene šesťuholníky a rozrezala ich lepiacou páskou.

Zdá sa, že to bude trvať veľa času, ale v skutočnosti žena strávila celú prácu nie viac ako dva dni (vrátane maľby stien). Takže, keď sú celé steny (alebo steny) obložené lepiacou páskou, bude čas, aby ste si zobrali štetcom, natreli a vytvorili v ruke! Hlavnou vecou je vybrať si množstvo farieb, ktoré budú navzájom kombinované a vyzerať primerane.

Páska je lepidlo. Keď je celá stena natretá a vysušená, môžete odstrániť pásku a práca je hotová! Pozrite sa na výsledok:

Podrobnejšia práca je zobrazená vo videu nižšie:

Pin
Send
Share
Send
Send