Móda

Rôzne hodvábne šatky: spôsoby nosenia štýlového príslušenstva, ktoré nevychádza z módy

Pin
Send
Share
Send
Send


Hodvábna šatka, ktorá má dlhú históriu, nie je ničím, čo sa nazýva kráľom príslušenstva. Akonáhle dovezený z východu, pevne sa usadil na Olympus modernej módy. Počet šatiek v dámskom šatníku môže byť odlišný. To si píš! Osviežujú, zdôrazňujú individualitu, nastavujú štýl. Je to šál je prízvuk komponentom dobre navrhnutého obrazu. Toto príslušenstvo je univerzálne, perfektne sa kombinuje s oblečením rôznych štýlov. Môžete nosiť šatku rôznymi spôsobmi: ako a kde ju zviazať, záleží len na vás rozhodnúť.

Ako uviazať šatku: štýlové odporúčania módneho domu Hermes

Štvorcová šatka, tiež známa ako námestie, je považovaná za klasiku. V roku 1937 sa dostal do kategórie doplnkov s ľahkou rukou dizajnérov módneho domu Hermes. Predstavili zbierku, ktorá sa stala kultovou, a neskôr vytvorili celú knižnicu s odporúčaniami na nosenie.

Je dovolené zapnúť fantáziu!

Krk - nie je jediným miestom, kde môžete viazať šatku. Účinne dopĺňa av niektorých prípadoch toto príslušenstvo nahrádza iné.

Šál je hodná alternatíva k opasku. Je ľahké modelovať, experimentovať s dĺžkou a šírkou.

Vreckovka viazaná na zápästie bude účinne nahrádzať náramok! Príslušenstvo môže vyzerať nielen očarujúce, ale aj biznis.

Nemenej pôsobivé je vreckovka na taške. Možnosti viazať to môže byť ľubovoľné číslo.

Modelovanie odevov

Ak je to žiaduce, z šálu je ľahké urobiť si sebestačný top alebo blúzku

S niekoľkými vreckovkami je ľahké ich premeniť na šaty.

Pin
Send
Share
Send
Send